Кіносценаристів запрошують на Terrarium Резиденцію в Карпатах

Terrarium продовжує хорошу традицію 2016 року і знову запускає програму Резиденція для кіносценаристів!

Терраріум Резиденція – це програма для реалізованих сценаристів, які хочуть попрацювати над своєю новою ідеєю автономно. Заявки на участь приймаються на різних стадіях розвитку.

До заявки обов’язково потрібно додати попередні роботи автора.

З 1 по 31 серпня 2020 року учасники ізольовано працюватимуть над своїми сценаріями у мальовничих Карпатах.

Пріоритет надається сценаристам, чиї роботи отримували нагороди на сценарних конкурсах та які мають в доробку 2 коротких або 1 повнометражний фільм.

Резиденція 2020 розрахована на 8 сценаристів.

Terrarium

«Щотижня учасники Резиденції будуть отримувати сценарні онлайн-консультації від відомих європейських професіоналів  – Моніка Франчак (тьюторка B2B Doc) , Антуан Ле Бос( cпівзасновник відомого воркшопу LESS IS MORE) , Бабіс Макрідіс ( грецький режисер, переможець Sundance), Каталін Мітулеску ( румунський режисер, переможець Каннського кінофестивалю та Берлінале). Впевнена, що ці фахівці будуть корисними для наших авторів та зможуть передати їм свій досвід, знання і  поділитись важливими порадами – розповідає Олександра Сорохан, керівник платформи Terrarium.

Проект здійснюється цьогоріч за підтримки Українського культурного фонду. А також за підтримки Bosonfilm та Family Production.

Terrarium
Terrarium

 

+