Катрін Деньов, Жюльєт Бінош і Ітан Хоук з’явилися в трейлері драми «Правда»

Вийшов трейлер драматичної картини «Правда», головні ролі в якій виконали Катрін Деньов, Жюльєт Бінош та Ітан Хоук. Режисером фільму виступив Хірокадзу Корееда, відзначений «Золотою пальмовою гілкою» Канн за стрічку «Магазинні злодюжки».

У центрі сюжету перебуває в’януча французька кінодіва Фаб’єн (Катрін Деньов), яка живе в розкішному особняку з чоловіком і маленькою собачкою Тото. Вона чекає на публікацію своїх мемуарів. В гості до неї приїжджає її доросла дочка-сценарист Люмір (Жюльєт Бінош) з чоловіком-актором Хенком (Ітан Хоук) і маленькою донькою Шарлотт (Клементін Греньє).

Наступний сюжет будується на сценах нескінченних сварок, скандалів, викриттів і примирень між матір’ю і дочкою. Паралельно Фаб’єн отримує роль у новому фантастичному фільмі про жінку, яка ніколи не старіє.

Японський режисер Хірокадзу Корееда зазначив, що на створення картини «Правда» його надихнув фільм Олів’є Ассайаса «Зільс-Марія». Прем’єра стрічки відбулася на Венеціанському кінофестивалі, де головну нагороду отримав «Джокер».

У світовий прокат стрічка «Правда» вийде 20 березня.

Раніше в мережі з’явився трейлер трилера «Жінка у вікні» з Емі Адамс і Джуліанною Мур.

+