Карта бойових дій 2023: де дивитись просування ЗСУ онлайн

DeepStateMapLive – інтерактивна онлайн мапа, яка правдиво інформує про перебіг воєнних дій російсько-української війни.

З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну з’явилася велика кількість користувачів, яких цікавить перебіг бойових дій. Про це щодня правдиво інформує DeepStateMap.Live. Інтерактивна онлайн мапа з оновленням в режимі реального часу надає можливість стежити за змінами лінії фронту та перебігом воєнних дій російсько-української війни. Мапа показує успіхи ЗСУ, завдяки чому у народу укріплюється віра у перемогу.

Автори проекту, який відомий майже не кожному українцю, разом з великою командою виконують дуже масштабну роботу. Вони користуються перевіреними джерелами інформації, тобто використовують насамперед публічні фото та відео в телеграм-каналах, Твіттері, новини ЗМІ, повідомлення на офіційних сторінках, перевіряють, що є правдою, а що фейком. Завдяки цьому популярний український сервіс діпстейт надає тільки перевірену інформацію і має хорошу репутацію.

Карта бойових дій 2023: умовні позначення

Більшість громадян дуже хвилює питання про те, що відбувається на полі бою, які території втрачає або окупує ворог і де зосереджені основні сили воюючих сторін. На мапі декілька ділянок нашої країни відмічені певними кольорами із зазначенням площі:

  • фіолетовим – ОРДЛО та тимчасово окупований Кримський півострів (Крим);
  • червоним – тимчасово окуповані рашистами території після 24 лютого;
  • зеленим – звільнені регіони.

Серед числа умовних позначень карта бойових дій 2023 містить підрозділі, штаби, аеродроми ворога, а також напрямки його атак. Завдяки такому підходу вдається з легкістю зрозуміти важливу інформацію, дані зручно сприймаються візуально.

Розробникам мапи, яка за короткий час обзавелася кращим функціоналом і стала більш упізнаваною, хотілося принести користь для суспільства та зробити цікавий проект. Це їм вдалося, бо аудиторія прихильників постійно поширюється і дуже вдячна за високу інформативність. Після створення ресурсу почали з’являтися позитивні відгуки з різних сфер, масове використання. DeepStateMap.Live дійсно приносить користь і результат, за що треба висловити вдячність всій професіональній команді ентузіастів. Розуміння того, що платформа популярна, надихає її ще більше і додає віри, що вона робить дійсно круту справу. Безумовно, можна пишатися тим, що карта цитується і використовується для візуалізації військових дій в українських та світових ЗМІ.

Сподіваємося на подальше просування ЗСУ, за чим можна буде спостерігати на інтерактивній онлайн мапі.

+