Як упоратися зі стресом: уроки малювання на Ютуб

Як вважають психологи, одним із найкращих засобів подолання стресу є творчість. За допомогою малювання пейзажу кожен зможе впоратися з напругою – процес малювання можна здійснювати безпосередньо на природі! Сьогодні ми підібрали для вас добірку найкращих Youtube-каналів для кожного, хто хотів би набути душевної рівноваги та при цьому розвинути художні навички.

Як подолати стрес за допомогою малювання

Блог Ельнура Ахадова

Познайомившись з відеоуроками на каналі Ehedov Elnur кожен художник-початківець напевно почерпне для себе чимало натхнення. Адже на каналі Ельнура представлені відеоролики, які навчають мистецтву малювання природи у простій та зрозумілій манері. Тут можна дізнатися про те, як малювати гірські пейзажі, будинки, села та багато іншого.

Lead Pencil

На каналі Lead Pencil представлено багато різних відеоуроків з малювання. Один із плейлистів каналу повністю присвячений малюванню природи. Відеоролики прості, короткі та наочні – вони ідеально підійдуть для новачків. Варто зазначити, що на каналі у простій та зрозумілій формі розповідається та показується техніка малювання не лише пейзажу, а й інших образів.

ÇizimMektebi

Творчість не знає меж, а для малювання потрібен лише аркуш паперу та олівець. Канал ÇizimMektebi створений турецьким блогером, проте тут кожен охочий зможе отримати необхідні знання про малювання пейзажу. Нетривалі ролики дозволяють познайомитися з малюванням різних об’єктів природи та освоїти спеціальні техніки лише за 10 хвилин.

Сподіваємося, що ця добірка була корисною для наших читачів. Бажаємо творчих успіхів та душевної рівноваги!

+