Як говорив в інтерв’ю режисер «Коко» Лі Анкріч, будь мультфільм починається з ідеї. Це стосується всього – від сценарію і до зовнішнього вигляду персонажів.

Іноді ескізи героїв малюються десятками, а іноді і сотнями. Адже герой мультика повинен добре виглядати на екрані і полюбитися глядачу.

Історія кожного мультяшного героя починається з перших нарисів його зовнішності. Вона процесі подальшої роботи може істотно змінитися.

І важко уявити, що, наприклад, Рапунцель або Спляча красуня спочатку в очах творців виглядали зовсім не так, якими в підсумку побачив цих персонажів глядач.

Колись у здорованя Ральфа з однойменного мультфільму не було пальців. А Базз Лайтер із «Історії іграшок» вже дуже схожий на Залізної людини.

І адже це не вигадка, а лише опис перших ескізів цих персонажів. Ельза, Белль, еластиком і багато інших героїв наших улюблених мультфільмів теж виглядали зовсім інакше на етапі ідеї.

Ми порівняли улюблених персонажів з їх першими ескізами і помітили, що багато хто з них зазнали такі зміни, які не снилися і любителям пластичної хірургії. Погляньте і ви, який шлях пройшли герої популярних мультфільмів, перш ніж опинитися на екрані:

Ельза, «Холодне серце»

 

Чудовисько, «Красуня і Чудовисько»
Еластика, «Суперсімейка»
Меріда, «Хоробре серце»
Бу, «Корпорація монстрів»
Майк, «Корпорація монстрів»
Саллі, «Корпорація монстрів»
Вуді, «Історія іграшок»
Базз Лайтер, «Історія іграшок»
Тіана, «Принцеса і жаба»
Белль, «Красуня і Чудовисько»
Ванілопа фон Кекс, «Ральф»
Ральф, «Ральф»
Ельза, «Холодне серце»