Як купити картину і наповнити свій будинок красою

Комфорт і затишок у власному домі створюється за допомогою інтер’єру, який відгукується в душі. Погляди на картини, виконані в тонах і фарбах, які теплом розтікаються на серце і навівають приємні спогади – до подібного вибору нерідко підходять з особливою уважністю і чуйністю.

Предмети живопису в великих гіпермаркетах підбираються в будинок з метою хіба що заповнення пустот на стінах і рідко приносять справжнє візуальне задоволення. І головна причина цього – недозволено маленький вибір, а також неможливість уявити, чи буде ця картина так гармонійно виглядати в інтер’єрі, як здається в магазині.

Molbert.com.ua – це арт-платформа зі своєю власною атмосферою, спільнота людей, що справді люблять живопис і залучають до своїх лав не тільки видатних художників, а й недооцінених талановитих творців. Тут можна придбати не тільки авторські картини, а й репродукції найвідоміших шедеврів мистецтва, замовити власний портрет в тому стилі, який відгукується в душі.

Чому художні маркетплейси – це кращий варіант?
Товари без націнки. На арт-платформі реєструються художники, які виставляють свої твори без необхідності платити маркетплейсу за рекламу, просування і комісію. Саме тому картини коштують рівно стільки, скільки сам художник їх оцінив. І придбати їх можна без посередників саме у нього.
Візуалізація картин в інтер’єрі. На «Мольберт» можна скористатися функцією, яка дозволяє навести камеру на приміщення і побачити своїми очима, чи впишеться картина в інтер’єр чи ні. Особливо актуально саме тоді, коли варіантів стає дуже багато, а важливо відчуття саме цього «відгуку», щоб картина надалі радувала око і доповнювала дизайн кімнати.
Професійна консультація. Спеціаліст арт-платформи, відчуває мистецтво, готовий прислухатися до перевагам покупця, оцінити дизайн приміщення, куди потрібно картина, і запропонувати кращі варіанти.
Картини і портрети на замовлення. У разі, якщо у покупця є власні уявлення про те, що він хоче бачити, він може запропонувати перенести свою фантазію на полотно художника, чий стиль йому подобається найбільше. Портрет в середньовічному стилі, «нуарний» пейзаж – все, що душі завгодно. Більш того, на арт-платформі можна замовити якісну репродукцію вже існуючих шедеврів світового мистецтва.
Простота системи і широта вибору. Продаж і купівля картин проводиться без комісій, складних договорів і посередників. Якщо щось надихає – це просто варто того. Творці арт-платформи люблять свою справу і люблять наповнювати навколишній світ красою.

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....