Гуллівер повертається: Стала відома дата прем’єри анімації від Студії «Квартал 95»

Перший повнометражний мультфільм «Гуллівер повертається», виробництвом якого займаються 95 Animation Studio та Gulliver Films, вийде на екрани 29 квітня 2021 року. Над проектом працювали кращі аніматори України, закордонні спеціалісти, а також команда сценаристів Студії «Квартал 95».

За сюжетом Гуллівер отримує листа, у якому жителі Ліліпутії просять його про допомогу. Їх країна в жахливому занепаді, тому без гарного та мудрого велетня їм не обійтися. Виявляється, що трон правителя зайняв неймовірний бовдур та кожен відчуває на собі тяжкі наслідки його дурості. Але чи буде Гуллівер самовіддано вирішувати справи своїх друзів, коли у самого не все так добре?

Головного героя Гуллівера озвучив співак та телеведучий Володимир Дантес.

«Коли мені запропонували озвучити головного персонажа Гуллівера, я був у захваті! Моя мрія з дитинства – озвучувати мультики. Здавалось, що це дуже легка робота, але на практиці виявилось зовсім не так. Особливо, коли ти намагаєшся потрапляти в міміку персонажа. Всі його емоції – радість, сум, захват – потрібно передавати голосом та інтонацією. Це дуже складно, але неймовірно цікаво», – прокоментував головний герой Володимир Дантес.

«Наша анімація для всієї родини. Цей мультфільм не просто для того, щоб відвести дитину в кіно, а самому поспати поруч. Він про добрі справжні речі: про дружбу, сміливість, кохання. Про те, як важливо бути чесним з собою. В анімації «Гуллівер повертається» є філософські моменти, жарти і такі веселі персонажі, поглянувши на яких посміхнеться не тільки 5-річна дитина, 14-річний підліток, а також їх батьки», – зазначає генеральний продюсер Олег Ходачук.

Чому варто дочекатися весни та подивитися «Гуллівер повертається»?

– «Гуллівер повертається» – це перший український мультфільм, процес виробництва якого максимально відповідає стандартам компанії Disney.

– Над мультфільмом працювали 35 аніматорів з України та ще близько 30 закордонних спеціалістів (Німеччина, Бразилія, США, Канада, Австралія).

– Контролював процес американський спеціаліст Тоні Бонілла, який займався такими відомими проектами, як «Льодовиковий період 3: Ера динозаврів», «Ріо 2», «Зоотрополіс», «Моана».

– У роботі над сценарієм брав участь американський спеціаліст, переможець міжнародної премії «Еммі», Майкл Райан, який працював над такими проектами, як «Скубі-ду», «Кунг-фу панда», «Черепашки ніндзя».

– Українські аніматори півтора роки вчилися малювати кіно світового рівня, щоб якість відповідала міжнародним стандартам. І ще два роки створювали анімацію.

– Пісні в мультфільмі виконали кращі українські артисти

– Анімацію озвучує зірковий каст. Кожен з артистів в деталях передав характер свого персонажа.

+