Готується екранізація українського коміксу КіберКрай

Кінокомпанія Good Morning Films та творці легендарної серії коміксів Воля – видавництво The Will Production – домовились про спільне виробництво короткометражного анімаційного фільму КіберКрай в жанрі детектив, у стилях ретрофутуризм та кіберпанк.

Проект створюється за мотивами однойменного коміксу КіберКрай, реліз якого заплановано на осінь 2020. Його дія відбуватиметься в альтернативному всесвіті. «Україна 80-х переживає пік технологічної революції. Роботизація проникає у всі сфери суспільства, і навіть музику, проте не всі люди готові прийняти нові реалії. Головний герой потрапляє у вир подій навколо обрання нового гетьмана – надпотужної Електронно-Обчислювальної Машини «Оріон-1».

У видавництві зазначають, що КіберКрай – це продовження історії, закладеної у серії коміксів Воля. Серед його авторів: художник Євгеній Тончилов, колористи Назар Понік, Катерина Мартинюк та В’ячеслав Бугайов, а також сценаристи Денис Фадєєв, Олександр Филипович, В’ячеслав Бугайов. Діалогами та редагуванням займалася Ольга Вознюк.

Режисером фільму стане український художник-мультиплікатор Адріан Сахалтуєв. Музичний трек для тизера – кавер на відомий український хіт Павла Зіброва “Хрещатик” – створено композитором Микитою Будашем.

Продюсер Андрій Корнієнко: “Я побачив у проекті КіберКрай великий потенціал. Це оригінальна українська історіяз впізнаваними деталями, нашим менталітетом, але розказана в абсолютно футуристичному і стьобному кібер-стилі. Впевнений, що саме такі проекти мають бути підтримані на рівні державних інститутів культуривони “ходитимуть” через кордони і поширюватимуть культуру нашої країни за її межами”.

Проект КіберКрай став одним з учасників 14-го конкурсу кінопроектів ДержКіно України.

+