Free Guy

Серед тріо дебютів Головний герой (Free Guy) від 20th Century Studios став переможцем вікенду, зібравши 28,4 мільйона доларів, 29% з яких припали на преміальні формати, включаючи IMAX і 3D. Сильний початок служить свідченням привабливості зірки фільму Райана Рейнольдса серед кіноглядачів.

Дебютувавши в 4165 залах – безумовно, найбільше охоплення з трьох нових релізів на вихідних – Free Guy виявився трохи вищим за очікування, частково завдяки ексклюзивному театральному випуску (фільм намічений до 45-денного ексклюзивному показу в кінотеатрах) в епоху коли щоденні потокові випуски стають все більш поширеними. Обнадіює те, що студія повідомляє, що з п’ятниці по суботу кількість глядачів комедійного бойовика зросла на 24%.

Фільм Sony / Columbia Чи не дихай 2 (Do not Breathe 2) дебютував із завищеними очікуваннями і посів друге місце з оцінкою в 10,6 мільйона доларів – свідоцтво як його театральної ексклюзивності, так і доброї волі аудиторії від першого фільму, який дебютував з 26,41 мільйона доларів в серпні 2016 року, перш ніж закінчити його. Фільм заробив значні 89,22 мільйона доларів всередині країни при бюджеті в 10 мільйонів доларів.

Круїз по джунглях від Disney в третій уїк-енд після релізу похвалився ще одним сильним успіхом, впавши всього на 43% до третього місця з оцінкою в 9 мільйонів доларів. Пригоди Дуейна Джонсона і Емілі Блант зарекомендували себе як надійний манімейкер із загальним доходом на сьогоднішній день в розмірі 82,1 мільйона доларів.

За кордоном: Головний герой відкрився з приблизно 22,5 мільйона доларів з 14 країн, включаючи 3,4 мільйона доларів в Великобританії, 2,9 мільйона доларів в Росії, 1,4 мільйона доларів в Кореї і 1,3 мільйона доларів в Японії. Його планується відкрити в декількох інших країнах в наступні вихідні, включаючи Іспанію та Бразилію, а також на горизонті запланований випуск у Китаї, хоча точна дата ще не відома. Загін самогубців 2 зібрав близько 17 мільйонів доларів в 70 країнах, включаючи відкриття в Японії на 1,9 мільйона доларів, в результаті чого міжнародна сума для перезавантаження склала 75,2 мільйона доларів, а глобальна сума – 118,1 мільйона доларів. Найбільші закордонні ринки на сьогоднішній день включають Великобританію (14,9 млн доларів), Росію (7,3 млн доларів), Францію (4,3 млн доларів), Німеччину (3,8 млн доларів), Корею і Мексику (по 3, 5 млн доларів).

Фільм студії Universal Форсаж 9 (F9) зібрав 8,1 млн доларів на 61 території, включаючи відкриття на Тайвані на 1,77 млн, в результаті чого міжнародні продажі збільшилися до 509,34 млн доларів, а загальна сума в світі – до 681 , 4 млн доларів. Jungle Cruise виручив 6,7 мільйона доларів в 49 країнах. Його міжнародна загальна сума зараз становить 72,2 мільйона доларів, а загальна – 154,3 мільйона доларів. На сьогоднішній день провідними ринками є Великобританія (11,7 млн ​​доларів), Росія (7,4 млн доларів), Японія (6 млн доларів) і Франція (5,1 млн доларів).