Головні переваги бездротових навушників або чому їх варто купити

Бездротові навушники є одним із найзручніших пристроїв для щоденного використання. З ними можна не обмежувати себе в русі та вільно займатися спортом або зручно слухати музику під час тривалої поїздки. А місткий акумулятор та спеціальний зарядний кейс суттєво подовжують час їхнього використання. Однак у них є купа інших переваг, які роблять їх вигідним придбанням.

6349317811406.jpeg

Головні плюси бездротових навушників

Бездротові навушники випускаються в тих самих формфакторах, що і дротові, але найпопулярнішою є саме вакуумна конструкція. Вона дає змогу щільніше зафіксувати гарнітуру у вухах та повністю зануритися в музику, приглушаючи навколишні звуки. А для того, щоби почути їх, багато моделей підтримують прозорий режим. Іншими перевагами бездротових навушників є:

  • Немає дротів. Найслабшим місцем будь-яких навушників є дріт. Саме він піддається фізичному впливу, який сильно скорочує строк служби пристрою. До того ж від частого використання навушників може пошкодитися роз’єм для під’єднання.

63493195a3cc4.jpeg

  • Компактний розмір. Бездротові навушники здебільшого мають невеликий кейс. Він служить для їхньої підзарядки та має невеликі розміри, через що вміщується навіть у кишені.
  • Різноманіття навушників. У портфоліо кожного бренду є як мінімум декілька різних моделей пристроїв. Завдяки цьому можна обрати навушники, котрі ідеально підійдуть під форму вуха та не будуть їх втомлювати. Усе це робить бездротові пристрої непомітними під час довгого прослуховування музики.

Кожна компанія має різне програмне забезпечення та особливості інтерфейсу. Бездротові навушники Airpods від Apple є одними з найдорожчих та найпопулярніших на ринку. Їхні власники отримують багато додаткових функцій, які покращують досвід використання гарнітури, та якісне шумозаглушення. Останнє дає змогу заглушити всі навколишні шуми, що буде корисно в гучних місцях, наприклад, в метро чи на вулиці.

634931ac78170.jpeg

Також багато бездротових навушників мають сенсорне керування, яке здійснюється за допомогою тапів та свайпів. Серед інших корисних функцій можна виділити голосового помічника. Він дає змогу керувати смартфоном, навіть якщо той лежить в кишені, наприклад, дізнатися прогноз погоди або подзвонити збереженим контактам. Це зменшить кількість необхідних рухів, а отже, підвищить ергономіку. Водночас навушники не треба знімати, адже вони мають вбудований мікрофон, який знадобиться, коли руки зайняті та немає можливості взяти смартфон.

Джерело

ЧИТАТИ ЩЕ

Друк на крої: персоналізація одягу на новому рівні

У світі моди та брендингу друк на крої відкриває нові горизонти для створення унікального одягу. Ця технологія дозволяє наносити зображення на деталі одягу до їх...

Смартфон чи фотоапарат: що вибрати для якісних знімків

Сучасні телефони отримують багато корисних функцій та поєднують можливості різних пристроїв. Вони мають диктофон, секундомір, плеєр, а також фотоапарат. Однак питання чи може камера смартфона...