Много ненастных дней
Много ненастных дней

7-річна Діана Дика, донька ведучої програми «Ранок з Україною» та акторки Лілії Ребрик, втілює головну дитячу роль у чотирисерійній мелодрамі з робочою назвою «Багато негожих днів» телеканалу «Україна» та компанії FILM.UA Group.

Юна акторка грає роль дівчинки, матір якої потрапляє в автомобільну аварію. Поки та в реанімації, маленькою Машею опікуватимуться краща подруга мами – Катя, яка в тій аварії втратила чоловіка, та свекруха Каті. Обидві жінки важко переживають гірку втрату. Саме 7-річна дівчинка допоможе їм упоратися з горем.

Діана Дика вже не вперше знімається в кіно. Лілія Ребрик дуже пишається успіхами доньки, адже її дисциплінованість на майданчику відзначає вся команда проекту.

«В принципі, вона грає саму себе – дівчинку, яка любить ролики, танці і собак. Коли Діана дізналась, що на майданчику буде собака, та ще й золотистий ретривер, вона дуже захотіла зніматись. Донька давно мріє про чотирилапого друга і дуже щаслива, що на зйомках має можливість гуляти і гратися з песиком. Насправді спостерігаючи за нею на майданчику, помічаю, що Діана дуже відповідальна, всі задачі виконує з першого разу. Режисер Іра Громозда також це відзначає, і мені, як мамі, безумовно дуже приємно таке чути», – поділилась Лілія Ребрик.

Також ведуча каналу «Україна» розповіла, на що маленька акторка витратила перші зароблені на цих зйомках гроші.

«Діана купила собі велосипед яскраво-червоного кольору. Двоколісний, дорослий, з можливістю перемикати передачі. Тепер «нарізає» на дачі і хизується, що сама заробила собі на велосипед. Ось така самостійна в мене дитина», – сміючись, додала телезірка.

Много ненастных дней
Много ненастных дней

Самостійність маленької артистки вражає й акторку Олену Борозенець, виконавицю ролі Каті.

«Діана – неймовірна дівчинка, у якої є чому повчитися всім нам! Ось кілька днів тому вона розповідала, що сама вже заробляє гроші, і може собі дозволити багато чого. У перервах між зйомками я кажу: «Діанчик, а покажи-но, як працює Тік-Ток», і вона з задоволенням це робить. Та й в Інстаграмі у неї більше підписників, ніж у мене! Дуже мила, чудова дівчинка, з якою спілкуєшся не як з дитиною, а як з дорослою», – розповіла Олена Борозенець.

Нагадаємо, в центрі сюжету картини з робочою назвою «Багато негожих днів» – вчителька музичної школи Катя, чоловік якої гине в автомобільній аварії. Краща подруга, яка перебувала з ним в одній машині, в тяжкому стані потрапляє в реанімацію. Катя забирає доньку Інни, семирічну Машу, до свого будинка. Сама Катя не може мати дітей і тим важче вона переживає загибель чоловіка – у неї нічого не залишилося від їхнього кохання. Крім того, свекруха обсипає її постійними докорами і звинувачує Катю в смерті Андрія – адже саме вона вмовила чоловіка відвезти подругу в оздоровчий табір до хворої Маші. А незабаром Катя дізнається, що її чоловік і найкраща подруга були коханцями.

У фільмі знімаються актори Олена Борозенець, Катерина Тишкевич, Петро Риков, Григорій Бакланов, Діана Дика, Віталій Кудрявцев, Галина Кобзар-Слободюк, Олексій Нагрудний та ін.

Режисер-постановник – Ірина Громозда. Оператор-постановник – Дмитро Кіптілий. Автор сценарію – Мар’яна Бек. Продюсери – Віктор Мірський, Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Олена Малкова, Катерина Швець. Виробництвом картини займаються телеканал «Україна» та компанія FILM.UA Group.