Хіларі Дафф в трейлері хоррора «Привиди Шерон Тейт»

У мережі з’явився перший трейлер хоррора «Привиди Шерон Тейт», який знімали на основі реальних подій. Фільм вийде в світовий прокат 5 квітня.

Фільм розповідає про трагічну історію розкішної Шерон Тейт, актриси і дружини режисера Романа Поланскі, яка загинула в 1969 році.

У 2019-му виповнюється 50 років з дня заснування секти «Вбивці сім’ї Менсон», члени якої – послідовники Чарльза Менсона – убили вагітну 26-річну Шерон, разом з чотирма іншими людьми в будинку у Поланскі і Тейт.

У центрі сюжету «Привиди Шерон Тейт» – сни і бачення Тейт про власне вбивство. Їх героїня буде бачити за кілька місяців до реальних трагічних подій.

Сценарій картини базується цитаті Тейт з інтерв’ю, опублікованого за рік до смерті. Актриса тоді розповіла про привидів, які живуть в її будинку. І про те, що вона передбачає свою смерть від рук сатанинського культу.

У ролику можна побачити, як майбутні вбивці наближаються до будинку актриси і лякають її. Також показані деякі сцени після вбивства.

Головну роль у фільмі зіграла Хіларі Дафф. Колегами Дафф, по знімальному майданчику стали Лідія Херст і Джонатан Беннетт. Режисером картини виступив Деніел Фаррандс.

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....