Хіларі Дафф в трейлері хоррора «Привиди Шерон Тейт»

У мережі з’явився перший трейлер хоррора «Привиди Шерон Тейт», який знімали на основі реальних подій. Фільм вийде в світовий прокат 5 квітня.

Фільм розповідає про трагічну історію розкішної Шерон Тейт, актриси і дружини режисера Романа Поланскі, яка загинула в 1969 році.

У 2019-му виповнюється 50 років з дня заснування секти «Вбивці сім’ї Менсон», члени якої – послідовники Чарльза Менсона – убили вагітну 26-річну Шерон, разом з чотирма іншими людьми в будинку у Поланскі і Тейт.

У центрі сюжету «Привиди Шерон Тейт» – сни і бачення Тейт про власне вбивство. Їх героїня буде бачити за кілька місяців до реальних трагічних подій.

Сценарій картини базується цитаті Тейт з інтерв’ю, опублікованого за рік до смерті. Актриса тоді розповіла про привидів, які живуть в її будинку. І про те, що вона передбачає свою смерть від рук сатанинського культу.

У ролику можна побачити, як майбутні вбивці наближаються до будинку актриси і лякають її. Також показані деякі сцени після вбивства.

Головну роль у фільмі зіграла Хіларі Дафф. Колегами Дафф, по знімальному майданчику стали Лідія Херст і Джонатан Беннетт. Режисером картини виступив Деніел Фаррандс.

+