Гай Річі назвав свій новий фільм з Джейсоном Стейтемом «Гнів людини»

Гай Річі, режисер “Джентльменів” і “Шерлока Холмса”, готує новий сюрприз для своїх шанувальників – гостросюжетну стрічку «Гнів людини» (“Wrath of Man”), раніше відому як “Cash Truck”. Офіційної української назви у стрічки поки немає.

Головну роль у новому фільмі Річі зіграв ніхто інший, як його давній друг і товариш – Джейсон Стейтем. Саме в цьому тандемі і Стейтем, і Річі дебютували у світі великого кіно з культовими стрічками “Карти, гроші, два стволи” та “Великий куш”. Востаннє британські таланти працювали разом над трилером “Револьвер” 2005-го року.

Зйомки “Wrath of Man” встигли закінчити до початку пандемії, в січні 2020-го року і, враховуючи, що зірковий дует режисера і актора вже готується до зйомок ще одного майбутнього спільного проекту – новини про прем’єру “Wrath of Man” варто очікувати вже зовсім скоро.

Wrath of Man

Було оприлюднено перший і вельми лаконічний синопсис: сюжет зосереджується на H (Джейсон Стейтем), холоднокровному і таємничому персонажі, що працює в компанії з транспортування готівки, яка щотижня перевозить сотні мільйонів доларів по Лос-Анджелесу.

Крім участі Стейтема, в картині задіяний яскравий акторський склад – Джош Хартнетт, Скотт Іствуд, а також Холт МакКеллані і Джеффрі Донован. З акторського касту “Джентльменів” у новий фільм була запрошена бельгійська акторка Лайн Рені.

Зауважимо, що вперше події фільму Гая Річі відбуваються в Сполучених Штатах Америки і шанувальники чекають й задаються питанням – яким саме Річі покаже Лос-Анджелес, вулицям якого були присвячені одні з кращих кримінальних фільмів минулого.

Нові подробиці про “Wrath of Man” очікуються найближчим часом.

Нагадаємо, що “Джентльмени” стали найуспішнішим фільмом Гая Річі в Україні з касовими зборами понад 77,5 млн гривень.

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....