Голуб-суперагент в трейлері мультфільму «Шпигуни під прикриттям»

Кінокомпанія 20th Century Fox опублікувала трейлер майбутнього мультфільму «Шпигуни під прикриттям».

«Шпигуни під прикриттям» – новий спільний анімаційний проект таких потужних студій, як Fox Animation, Chernin Entertainment і Blue Sky Studios, які при цьому не бояться поставити на двох молодих і поки ще не занадто відомих режисерів.

Зокрема, Троя Куейн, якого знають у вузькому колі фахівців, оскільки він брала участь в таких проектах, як п’ята частина «Льодовикового періоду» і першої частина «Монстрів на канікулах» в якості художника.

А його повноправним співрежисером стане Нік Бруно, у якого є певний режисерський досвід, оскільки він був помічником постановників на проектах «Дрібниці пузатої в кіно» і «Епіки».

Але озвучувати головних героїв запрошені справжні зірки, серед яких і, Вілл Сміт, і Том Холланд, а це свідчить про те, що бюджет у проекту неабиякий.

У центрі сюжету анімації знаходиться спецагент на ім’я Ленс Стерлінг. Йому з легкістю вдається ловити найнебезпечніших злочинців. У цього шпигуна є помічник – незграбний винахідник Уолтер Бекетт. У кожній місії Стерлінг користується гаджетами, які винаходить Бекетт. Одного разу завдяки одній з таких технологій спецагент перетворюється в голуба.

В основі сценарної ідеї «Шпигунів під прикриттям» лежить комедійна короткометражна стрічка 2009 під назвою «Голуб: Нездійсненно», яку зняв такий майстер анімації, як Лукас Мартелл.

Прем’єра картини запланована на 13 вересня 2019 року.

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....