Гільєрмо дель Торо назвав свої улюблені фільми

У мережі з’явилось відео, в якому зібрані усі улюблені фільми Гільєрмо дель Торо. Відомий своїми похмурими хоррор-фільмами з висококласною візуальною та змістовою складовими, мексиканський режисер та сценарист, прокоментував ті фільми, що особливо вразили його.

Та, можливо, навіть мали вплив і на його творчість. Сам же Гільєрмо є автором таких стрічок як «Лабіринт Фавна», «Хребет диявола», «Хеллбой», «Тихоокеанський кордон», «Багряний пік» та інших. Всі вони тримають глядача в напрузі від першого до останнього моменту.

Серед улюблених картин режисера є трагікомедія Федеріко Фелліні «Вісім з половиною» 1963 року. Гільєрмо називає цю роботу портретом режисера та його праці.

Ще одним фільмом є антиутопія Террі Гілліама «Бразилія», що вийшла у 1985 році. Торо вважає режисера цієї картини справжнім живим генієм, який переповнений візуальними образами та наділений дикою уявою.

Німий фільм «Носферату.Симфонія жаху», що вийшов у 1922 році, кінорежисера Фрідріха Вільгельма Мурнау, як класика фільмів жахів також є у списку улюблених стрічок Гільєрмо. Він називає її симфонією жаху та досконалого візуального матеріалу.

Стрічка «Потвори» (1932) Тода Броунінга є для Торо є повною знакових моментів справжнього кіно, веселим жахом та своєрідною мелодрамою.

Також режисер виділив французький фільм жахів «Очі без обличчя» (1960) Жоржа Франжю та притчу «Сьома печатка» (1957) Інгмара Бергмана. На Гільєрмо Бергман завжди діє гіптонично. Він зазначає, що фільми цього режисера будуються неначе дитячі казки, які розповідає неймовірно мудра і старша людина.

 

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....