Герої культових мультфільмів та їх реальні прототипи

Не секрет, що часто художники-мультиплікатори запозичують зовнішність і манери для екранних героїв у реальних людей. Найчастіше такими стають актори, що згодом озвучують цих персонажів, і творці відпочатку віддають мультяшним героям їх риси.

Але в процесі промальовування і створення образів іноді вимальовується збірний образ, особливо якщо «мультяшка», народжується з уже існуючого книжкового образу.

Една Мод із «Суперсімейки»

Чарівники студії Pixar, створюючи стилістку Едну Мод, яка займалася пошиттям супергеройських костюмів, інспірували свою героїню зі знаменитого голлівудського дизайнера по костюмах. Едіт Хед 35-кратна номінантка на «Оскар» і восьмикратна переможниця, що є рекордом серед жінок.

Розбійники з «Бременських музикантів»

Своїх яскравих і незабутніх бандитів для мульт-мюзиклу за мотивами казки братів Грімм «Союзмультфільм» знайшов випадково. Редактор студії Наталія Абрамова принесла на роботу фотокалендар із зображенням танцюючих шахраїв з «Кавказької полонянки» у виконанні Юрія Нікуліна, Георгія Віцина і Євгена Моргунова. Зрозуміло, малися на увазі не самі актори, а їхні культові персонажі з комедій Леоніда Гайдая. До речі, танцюючу Отаманшу списали з Тамари Вишневої – дружини режисера «Ну, постривай!» В’ячеслава Котьоночкіна, а озвучив її Олег Анофрієв «під Раневську».

Герої діснєєвськой «Русалочки» Аріель і Урсула

Головна героїня мультфільму русалочка Аріель є зразком симбіозу різних прототипів. У ранніх ескізах образ заснований на зовнішності дружини аніматора Глена Кіна. Потім він був відкорегований під 16-річну актрису Аліссу Мілано. А от жести, міміку і рухи цьому персонажу подарувала модель Шеррі Стоунер, яку потім аніматори запросили в якості рольової моделі для створення ще одного шедевра студії – «Красуні і чудовиська».

А от образ відьми Урсули зобов’язаний Харрису Глену Мілстед, відомому під своїм епатажним псевдонімом Дівайн. Саме він епатував публіку в своєму травесті амплуа в кінострічках Джона Уотерса «Рожеві фламінго», «Лак для волосся» і «Жіночі проблеми».

Маліфісента зі «Сплячої красуні»

Після реновації студією Disney своїх класичних мультфільмів важко уявити в образі Маліфісенти когось іншого крім Анджеліни Джолі, яка нічим не відрізняється зовні від мальованого персонажа. А ось для мультфільму прототипом слугувала радіоактріса Елеонор Одлі, вона ж і озвучила свою героїню. Крім того вона була прототипом злої мачухи в анімаційній діснєєвській «Попелюшці».

Герої «Аладдіна»

Кажуть, що автори мультфільму від початку бачили в образі Джина – актора Робіна Уїльямса. Не дивно, що персонаж так на нього схожий. До того ж актор озвучив цього героя.

А ось сам Аладдін міг мати зовнішні риси зірки фільму «Назад у майбутнє» Майкла Джея Фокса, але «перемогла» збірна зовнішність з рисами молодого Тома Круза, яку студійні чиновники визнали сексуальнішою. Знамениті шаровари героя змалювали зі знаменитого репера MC Hammer.

ЧИТАТИ ЩЕ

4 Грудня за новим календарем 2023: яке церковне свято, іменинники, прикмети

У християнській традиції це день ангела для тих, хто носить ім'я Варвара. В інших регіонах можуть існувати свої унікальні звичаї та традиції, які надають цьому...

У чому зустрічати Новий рік 2024: кольори, одяг, аксесуари та поради

Святкування року Дракона у китайському календарі зазвичай супроводжується традиційними обрядами та церемоніями, а також носить свій особливий стиль у одязі. Ось кілька рекомендацій щодо того,...

2 грудня: свята, церковні дати, прикмети та іменини

Щодня календаря вписана своя унікальна історія, і 2 грудня не виняток. Цей день відображений у часі різноманітними подіями – від пам'ятних, пов'язаних із релігійними святами,...

Серіал Протистояння 2020: трейлер, сюжет, чи варто дивитися онлайн

"Протистояння" (The Stand) - це американський міні-серіал 2020 року, створений Джошем Буном і знятий на основі однойменного роману Стівена Кінга. Давайте створимо коротку статтю про...