Фільм про карантин Together: дивитися онлайн

Режисер Макс Балтер зняв короткометражний фільм «Together». В основі сюжету – історія про дівчину, яка божеволіє під час вимушеного карантину.

Новий фільму українського режисера і співавтора ідеї Макса Балтера «Together» розповідає про дівчину, якій під час вимушеної самоізоляції постійно здається, що в квартирі є хтось ще. Головну роль виконала Маруся Іонова, актриса соціального рейв бенду TseSho.

Над стрічкою працювала команда з 8 чоловік. Зйомки велися в безпечних умовах і тривали 16 годин, а знімальним майданчиком була квартира режисера.

«Це історія про нашу психологічну неготовність до карантину. Вона близька мені і багатьом моїм друзям, тому мені захотілося її розповісти на тій мові, якою я володію найкраще. Сценарій написав Богдан Соломаха. Коли я його прочитав, то відразу зрозумів, що знаю, як зняти це кіно в рамках обмежених умов і бюджету », – каже Балтер.

За словами режисера: «Карантин став викликом для багатьох людей в індустрії, тому що ми втратили можливість нормально працювати. У мене були дні, коли не хотілося взагалі нічого робити, тому фільм став для мене порятунком. Створювати кіно власними силами цікаво і складно, бо треба виконувати відразу кілька ролей на майданчику. Наприклад, я був режисером, продюсером, переписував сценарій під час репетиції, виконував роботу кастинг-директора і стиліста, переносив освітлення і реквізит по квартирі під час зйомок ».

Фільм «Together» став другою режисерською кінороботи Макса Балтера. У 2018 році його короткометражний фільм про Буллінг «Riposte» увійшов до фіналу в номінації «Best Visual Effects» одного з найбільших в світі фестивалів короткого метра My RØDE Reel.

Говорячи про подальші плани, Макс Балтер зазначив: «Я вже планую кілька зйомок короткометражок в поточному році. Мені дуже хочеться, щоб українське незалежне кіно розвивалося. І я обов’язково стану частиною цього процесу ».

В якості режисера Макс Балтер найчастіше знімає рекламу. Серед його продюсерських робіт є багато кліпів-мільйонників.

Я ты он она смотреть онлайн

+