Фентезі з Анджеліною Джолі не вийде на екрани через карантин

Нова голлівудська казка-казок “Пітер Пен і Аліса в Країні Чудес” з лауреаткою премії “Оскар” Анджеліною Джолі, на жаль, не вийде в українських кінотеатрах 26 листопада, через введення “карантину вихідного дня”.

Казкове фентезі від Бренди Чапман поєднує у собі відразу дві найвідоміших казки Льюїса Керролла про Алісу та Джеймса Баррі про Пітера Пена. Чапман – одна з найславетніших аніматорів нашого часу, авторка сценаріїв до оригінальних “диснеївських” мультфільмів “Красуня та Чудовисько” та “Короля Лева”, стала першою жінкою-режисером яка зняла анімаційний блокбастер з великим бюджетом (“Принц Єгипту”) та отримала премію “Оскар” за візіонерську пригодницьку анімацію “Відважна”. “Пітер Пен і Аліса в Країні Чудес” – це дебют Бренди Чапман в ігровому кіно.
За сюжетом фентезі, Перш ніж Аліса потрапила до Країни Чудес, а Пітер став Пеном, вони були братом і сестрою. Їх легендарні пригоди почалися завдяки силі уяви, успадкованої від люблячої матері і фантазера-батька. З якими б випробуваннями ні стикалася їх родина, вони ніколи не забували мріяти… Божевільний Капелюшник і Червона Королева, фея Дінь-Дінь і капітан Крюк – диво чекає за кожним кутом, потрібно тільки вміти його побачити…
Компанію Анджеліні Джолі у стрічці склали Девід Оєлово, Анна Ченселлор та сер Майкл Кейн. Нова дата українського прокату буде повідомлена пізніше.

+