Якби не було The Beatles: Денні Бойл випустив перший трейлер комедії «Вчора»

Вийшов перший трейлер музичної комедії «Вчора», сюжет якої розгортається в паралельній реальності, де не існувало групи The Beatles.

Фільм розповідає про музиканта Джека Маліка, який мріє прославитися. Однак у нього нічого не виходить. Та одного разу відбувається дуже дивна подія – протягом однієї ночі всі люди на планеті забувають всі пісні The Beatles. І Малик вирішує виконувати композиції ліверпульської четвірки. Хлопець дуже швидко стає знаменитим, його запрошують на головні телешоу, влаштовують масштабні концерти і випускають платівки з його записами. Та в ході таких змін далеко на задній план відходить його кохана дівчина.

Режисером картини виступив Денні Бойл («Мільйонер з нетрів», «На голці»). Головну роль у комедії виконав Хімеш Патель (серіал «Жителі Іст-Енду»). Разом із ним у стрічці зіграли Лілі Джеймс («Mamma Mia 2»), Кейт Маккінон (Saturday Night Live, «Мисливці за привидами») та інші. В епізодичній ролі у фільмі з’явився співак Ед Ширан.

У фільмі «Вчора» звучать хіти The Beatles Hey Jude, Yesterday, Let it be і інші.

На наші екрани стрічка виходить 27 червня.

Як повідомлялося раніше, в мережі з’явилися трейлери комедії «Шахрайки» з Енн Хетеуей і байопіку «Толкін» про автора «Володаря перстнів».

+