«Якщо Біл-стріт могла заговорити»: вийшов трейлер нового фільму режисера «Місячного сяйва»

У мережі опублікували перший трейлер драми «Якщо Бійл-стріт могла заговорити». Над картиною працював режисер Баррі Дженкінс, який отримав в 2017 році «Оскар» за «Місячне сяйво». Відео опубліковано на Youtube-каналі компанії Annapurna Pictures, яка займається дистрибуцією стрічки.

У фільмі знялися Кік Лейн, Стефан Джеймс, Колман Домінго, Дієго Луна, Педро Паскаль і інші.

В основі сюжету лежить однойменний роман американського письменника Джеймса Болдуіна. Сюжет фільму будується навколо теми расизму. Історія розповідає про життя пари з Гарлема – фонні і Тиш. Закохані мріють одружитися, але цим планам не судилося збутися.

Фонні пред’являють помилкові звинувачення в згвалтуванні і відправляють до в’язниці. Його рідні і близькі намагаються довести його невинність. Крім того, виявляється, що Тиш чекає від фонні дитини.

Дженкінс говорив, що вважає Джеймса Болдуіна людиною, випередив свій час. «Його дослідження американської свідомості залишилися актуальними і донині. Перенести силу любові Тиш і фонні на екран – моя давня мрія », – зізнався режисер.

Світова прем’єра «Якби Бійл-стріт могла заговорити» відбудеться в наступному місяці на кінофестивалі в Торонто. А в прокат картина вийде 30 листопада.

+