Ще один рік: дивитися онлайн

Том і Джеррі – це не кіт і миша, а літні вже чоловік і дружина, які прожили у шлюбі кілька десятків років – і прожили щасливо. Рік з їхнього життя – це чотири сезони, від весни до зими, протягом яких пара зустрічається з друзями та родичами.

Джеррі – співробітниця муніципальної поліклініки, вона консультуючий психолог, секретарем у неї працює Мері – самотня подруга, яка постійно скаржиться на свої негаразди і відразу викладає різноманітні плани, від упорядкування занедбаного саду до покупки автомобіля. Мері відчайдушно заздрить тому, що Джеррі щаслива у шлюбі, і страждає від самотності. Втім, вона не відмовилася від ідеї вийти заміж і постійно фліртує, хоч і виходить це дуже погано.

Зрештою, до літа Мері вдається купити машину, а якою вона і приїжджає на літнє свято, яке влаштовують Том і Джеррі. Але і тут вона скаржиться, що втомилася і від процесу покупки, і від подорожі. Виявляється, Мері небайдужа до сина своєї подруги Джо, але той дуже звик бачити в ній тітоньку, щоб побачити жінку. Це викликає у Мері таку прикрість, що вона відкидає іншого шанувальника, який якраз у ній зацікавлений.

До осені Мері з’являється нова проблема, яка з’ясовується, коли вона в черговий раз з’являється в гостях у друзів: машини в неї більше немає. Жінка порушувала правила та транспортний засіб у результаті конфіскували. А тут ще й Джо привозить у гості свою нову дівчину, з якою у нього все серйозно. Батьки раді цій новині, але Мері неприємно здивована та налаштована скептично.

Взимку сім’я вирушає на допомогу нелюдимому Ронні – братові Тома. В того померла дружина, а єдиною опорою є Том. Церемонію прощання псує син нещасного Ронні, який влаштовує потворний скандал. Щоб допомогти братові відійти від того, що сталося, Том запрошує його в гості, що підтримує і Джеррі.

Мері ще раз з’являється в них вдома непроханою гостею перед Різдвом – подружжя знаходить її в неосудному стані у своїй вітальні. Том і Джеррі чекали не її, а свого сина з дівчиною, але відмовити втраченій божевільній жінці не в змозі. Джеррі бачить, що її подрузі потрібна допомога, причому професійна. Мері втратила не тільки свою машину, яку довелося здати в брухт, а й усяку надію налагодити особисте життя. За святковим столом вона поводиться вкрай відчужено і виглядає нещасливою.

+