Запозичення в серіалі «Дуже дивні справи» зібрали в одному відео

У мережі з’явилося відеоессе, в якому показуються запозичення з популярних фільмів 70-80-х в серіалі «Дуже дивні справи» (2016).

Ролик показує, що окремі сцени й кадри з сучасного серіалу взяті з 12 класичних картин. Серед останніх – «Сяйво» (1980) Стенлі Кубрика, «Керрі» (1976) Брайана Де Пальми, «Близькі контакти третього ступеня» (1977) Стівена Спілберга та «Чужий» (1979) Рідлі Скотта.

Почасти таке запозичення пояснюється тим, що сюжет «Дуже дивних справ» розгортається в 80-і. У центрі історії – загадкове зникнення підлітка Уілла. За розслідування беруться друзі та рідні хлопця, яким доведеться вступити в битву потойбічних сил. Серіал знято компанією Netflix, а головну роль у ньому виконала Вайнона Райдер.

ЧИТАТИ ЩЕ

Ще один рік: дивитися онлайн

Том і Джеррі - це не кіт і миша, а літні вже чоловік і дружина, які прожили у шлюбі кілька десятків років - і прожили...

Межа ризику: дивитися онлайн

«Межа ризику» - це кінострічка, знята режисером Джей Сі Чендора в жанрі фінансового трилера. Прем'єра фільму відбулася у вересні 2011 року. Вона зібрала безліч позитивних...