Я, ты, он, она
Я, ты, он, она

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and rus. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Романтична комедія «Я, ти, він, вона» розповідає про подружню пару Яни і Максима. Вони живуть разом уже 10 років. За цей час їх почуття остаточно охололи. У кожного з них з’явилися коханці і подружжя готується до розлучення. Однак суддя, яка займається їх розлученням, вирішує дати Яні та Максиму випробувальний термін, протягом якого вони повинні виконати всі свої бажання, в яких відмовляли один одному за роки спільного життя.

Ця ініціатива призводить до безлічі курйозних ситуацій. В результаті Яна і Максим ганяють по Києву на мотоциклі, курять марихуану, влаштовують гонки у Львові, йдуть у кіно в середині робочого дня і бігають по місту в напівоголеному вигляді.

Зйомки картини «Я, ти, він, вона» проходили як у Києві, так і у Львові. Касові збори картини в кінотеатрах України склали 70,5 млн грн, що стало абсолютним рекордом серед вітчизняних фільмів за всю історію незалежності. Після цього картина також поповнила свій бокс-офіс за рахунок прокату в інших країнах.

Режисер: Володимир Зеленський і Девід Додсон

У головних ролях: Володимир Зеленський, Євген Кошовий, Надія Дорофєєва, Анастасія Коротка

Продюсер: Володимир Зеленський, Андрій Яковлєв, Сергій Шефір, Борис Шефір

Автор сценарію: Євген Бургела, Андрій Яковлєв, Олексій Жиленков