Вийшов трейлер мультфільму «Кіберслав»

Студія Evil Pirate Studio опублікувала на своєму ютуб-каналі перший трейлер мультфільму «Кіберслав» – повнометражного анімаційного фільму в руслі давньослов’янського кіберпанку.

«Неонові купола, цифрові гуслі і постоли з карбону – ось що ми називаємо давньослов’янськийм кіберпанком. «Кіберслав» – це вам не шубу в труси заправляти, це епічний підлітковий епос з великою кількістю екшену і в самому незвичайному руслі, що ти можеш згадати ».

Неоновий давньоруське місто атакують деякі неприємні істоти. На битву з ними виходить Кіберслав і його кібер-товариші, наприклад, супергерой священик з лазерним хрестом, дівчина з імплантами і енергетичним цибулею, а також витязь-андроїд, озброєний величезним мечем. Вони принесуть справедливість в світ і врятують беззахисних жителів.

Весь екшен проходить під музику, написану електронним гуртом Oligarkh з Санкт-Петербурга.

«Ми поки що невелика, але вже дуже цілеспрямована команда молодих артистів, руки яких так і сверблять робити якісні і круті анімаційні речі, в кожну з яких ми віримо і вкладаємо частинку себе», – зазначили автори проекту.

Evil Pirate Studio поки не розкривають всіх подробиць, проте вже зараз «Кіберслав» виглядає досить цікаво і, можливо, дійсно стане незвичайним і свіжим поглядом на мультиплікацію.

 

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....