Вийшов трейлер інтерактивного фільму «Чорне дзеркало: Бармаглот»

Стрімінговий сервіс Netflix опублікував трейлер фільму «Чорне дзеркало: Бармаглот». Прем’єра картини відбудеться 28 грудня.

«Барма глот» – інтерактивний повнометражний фільм, що входить у всесвіт серіалу «Чорне дзеркало».

Глядачі самостійно обиратимуть розвиток сюжету. Для цього творці картини відзняли більше п’яти годин матеріалу.

Дія фільму розгортається в 80-х роках. Головний герой – програміст з психічним розладом. Він вирішує створити гру по книзі в стилі «вибери собі пригоди». Незабаром реальність і віртуальний світ починають мінятися місцями.

Брандашмиг – вигаданий персонаж з вірша Льюїса Керролла «Бармаглот», яке наведене в казці «Аліса в Задзеркаллі». Вірш відомо тим, що в ньому багато неіснуючих слів, які, тим не менш вплетені в оповідання і підкоряються законам мови.

Сам Брандашмиг згаданий у вірші всього один раз. Однак уже в поемі «Полювання на Снарка», виданому через два роки після «Аліси», Брандашмиг став повноцінним персонажем.

Головні ролі в проекті зіграли: Фінн Уайтхед ( «Дюнкерк»), Вілл Поултер ( «Ми – Міллери») і Азім Чаудхрі ( «Щасливчик»).

Режисером виступив Девід Слейд, який вже працював в проекті «Чорне дзеркало». Він зняв п’ятий епізод четвертого сезону ( «Металіст»).

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....