Вийшов новий трейлер другого сезону серіалу «Розповідь служниці»

В мережі з’явився новий трейлер другого сезону серіалу «Розповідь служниці».

Серіал заснований на однойменному антиутопічному романі канадської письменниці Маргарет Етвуд, який після виходу в 1986 році наробив чимало шуму. Письменниця розповідає історію про найближче майбутнє,  в якому США страждає від громадянської війни, а жінки втрачають більшу частину своїх громадянських прав в штаті Гілеад.

У майбутньому лише одна зі ста жінок може народити здорову дитину, тому таких жінок збирають у спеціальні табори, де їх готують до єдиної цілі — зачати та народити дитину для офіцерів, чиї дружини не здатні це зробити.

У другому сезоні глядачі зможуть знову побачити Офред – у виконанні талановитої Елізабет Мосс, яка в минулому році отримала «Еммі». Точно відомо, що повернуться її найближчі соратниці – Мойра у виконанні Саміри Уайлі, зірки серіалу «Помаранчевий – хіт сезону», і Жанін (Мадлен Брюер).

Також Брюс Міллер підтвердив, що в новому сезоні з’явиться і найяскравіший і харизматичний персонаж – лиходійка тітка Лідія у виконанні актриси Енн Дауд. Більш того, у другому сезоні автори розкажуть особисту історію Лідії і розкажуть про те, якою була її життя до республіки Гілеад.

В новому сезоні буде 13 епізодів, а його прем’єра відбудеться 25 квітня 2018 року.

ЧИТАТИ ЩЕ

Кохання з перешкодами: дивитися ромком онлайн

Фільм «Кохання з перешкодами» - це романтична комедія у найкращих французьких традиціях. Вона вийшла на екрани у 2012 році та зібрала позитивні відгуки не лише...