Вийшов ефектний трейлер нової екранізації «451 градус за Фаренгейтом»

Хрестоматійний твір фантаста Рея Бредбері «451 градус за Фаренгейтом» обзавівся новою екранізацією. На цей раз за зйомки взявся канал НВО.

В майбутньому фільмі розповідатиметься історія сержанта Гая Монтега, який сліпо виконує накази по знищенню літератури. Та одного разу він зустрічає юну Клариссу, яка змушує його в корені переосмислити своє життя. В результаті він стає інакомислячим – відщепенцем у тоталітарному суспільстві, де всі користуються тільки цифровими інструментами передачі даних.

Режисером фільму став Рамін Бахрані («99 будинків»). Ролі Гая Монтега і брандмейстера Бітті у фільмі виконали Майкл Джордан («Чорна Пантера», «Крід: Спадщина Роккі», «Фантастична четвірка») і Майкл Шеннон («Форма води»). Також у картині знялися Софія Бутелла, Лора Херріер та інші. Прем’єра фільму відбудеться 19 травня.

Сам роман був написаний у 1953 році. У ньому розповідається про суспільство майбутнього, в якому пожежні-вогнеметники спалюють книги, а тих, хто захоплюється ними – переслідують за законом. Назва книги і фільму позначає температуру займання паперу 451°F або 233°C.

ЧИТАТИ ЩЕ

«Людина з фотоапаратом»: дивитися онлайн

Короткометражний фільм «Людина з фотоапаратом» переносить глядача у 1990 рік. Українська Республіка стоїть на шляху самоідентифікації. Фотограф з відділу криміналістики Арістах мріє побудувати кар’єру професійного...