Відео: Зіставлення «Семи самураїв» і «Чудової сімки»

У зв’язку з виходом на екрани фільму Антуана Фукуа «Чудова сімка» (2016), на ресурсі Fandor Keyframe з’явилося відео, що зіставляє головних героїв із фільмів «Сім самураїв» (1954) Акіра Куросави і «Чудова сімка» (1960) Джона Стерджеса. Стрічка, що вийшла на екрани сьогодні, є ремейком цих двох класичних картин.

Кожен із персонажів у кліпі підписується своїм негласним ім’ям: лідер, права рука, вбивця, жартівник, господар (рукатий), романтик і дикун.

Картину «Сім самураїв» дуже люблять як критики, так і широкий глядач. Її сюжет розгортається в ХVI столітті в Японії. Селяни наймають сім самураїв для захисту свого селища від набігів розбійників і мародерів. Аналогічний сюжет «Чудової сімки» (1960) перенесено на Дикий Захід. Обидві картини номінувалися на «Оскар», проте не удостоїлися цієї нагороди. Правда, через багато років обидва фільми отримали дуже високі рейтинги і визнані класикою свого жанру.

З тих пір цей сюжет неодноразово з’являвся в популярному кіно. Тільки за минулий рік вийшло дві варіації на цей мотив: «Мерзенна вісімка» Квентіна Тарантіно та «Безглузда шістка» Френка Корачі.

ЧИТАТИ ЩЕ

Кохання з перешкодами: дивитися ромком онлайн

Фільм «Кохання з перешкодами» - це романтична комедія у найкращих французьких традиціях. Вона вийшла на екрани у 2012 році та зібрала позитивні відгуки не лише...