Вірна подруга: серіал вийде на екрани 6 грудня

У неділю, 6 грудня, о 17:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра чотирисерійної мелодрами «Вірна подруга», яку телеканал «Україна» і компанія FILM.UA Group знімали з робочою назвою «Багато негожих днів».

У житті Каті Смоліної трапляється непоправне: в автомобільній аварії гине її чоловік Андрій, а найкраща подруга Інна, яка була з ним в одній машині, потрапляє в реанімацію. Катя забирає доньку Інни до себе в дім. Сама Катя не може мати дітей і тим важче вона переживає загибель чоловіка – у неї нічого не залишилося від їхнього кохання. Крім того, свекруха обсипає її постійними докорами і звинувачує в смерті Андрія – адже саме вона вмовила чоловіка відвезти подругу в оздоровчий табір до хворої Маші. А незабаром Катя дізнається, що її чоловік і найкраща подруга були коханцями…

Головну роль у картині, вчительку музики Катю, виконала акторка Олена Борозенець.

«Моя героїня – неймовірно добра людина, таких зараз рідко зустрінеш. Вона з тих, хто більше віддає, ніж бере, при цьому Катя часто про себе забуває. У підсумку це обертається проти неї. Але в цілому, вона дуже сильна, добра і любляча людина, – розповідає про свою героїню акторка і зазначає, що їй не доводилося в житті переживати обман подруги. – Напевно, я везунчик, у мене нічого подібного не було. Мої подруги – чудові люди, яким я довіряю і жодного разу не засумнівалась у їхній щирості».

Дуже неоднозначну героїню – молоду жінку Інну, яка закохалася в чоловіка подруги, – зіграла акторка Катерина Тишкевич. Дівчина зізнається, що для самої Інни це велика трагедія.

Верная подруга
Верная подруга

«У житті так буває. Інна готова порвати з Андрієм, вона не хоче руйнувати сім’ю найкращої подруги, планує забрати доньку і поїхати подалі. На мій погляд, вона не підла, Інна заплуталась і закохалась, – каже артистка і додає, що в деяких сценах у цьому проєкті у неї був досить страшний грим. – Я навіть його не змила, коли зйомка закінчилась, і поїхала в такому вигляді додому, тому що люблю дивитися на реакцію своєї консьєржки. Вона знає, що ми з чоловіком артисти, я в різних образах додому приїжджала, тож це її не лякає, а радше радує. Цього разу вона, звичайно, трохи здивувалася, але одразу привітала з новою роллю (посміхається)».

7-річну доньку Інни, маленьку Машу, втілила донька ведучої програми «Ранок з Україною» Лілії Ребрик. Діана Дика вже не раз знімалась у кіно, тому знає тонкощі роботи на знімальному майданчику.

«Коли я прочитала сценарій, зрозуміла, що це на 100 відсотків Діанина роль, – говорить Лілія Ребрик. – Це дівчинка, яка любить танці, ролики і собаку. Коли я вперше прийшла на майданчик цього фільму, всі питали, кого я граю. А виявилося, що вже привела доньку. Це дуже зворушливий момент усвідомлення командою, що я прийшла вже не як акторка, а просто як мама».

Також у фільмі задіяні актори Петро Риков, Григорій Бакланов, Віталій Кудрявцев, Галина Кобзар-Слободюк, Олексій Нагрудний та ін.

Лучшие сериалы в истории

Сериалы о подростках: 25 лучших фильмов

Режисер-постановник – Ірина Громозда. Оператор-постановник – Дмитро Кіптілий. Автор сценарію – Марія Бек. Продюсери – Віктор Мірський, Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Олена Малкова, Катерина Швець. Виробництвом картини займалися телеканал «Україна» і компанія FILM.UA Group.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....