«Вася і карантин»: дивитися онлайн веб-серіал

21 квітня на YouTube-каналі FILM.UA відбулася прем’єра першої серії інтерактивного веб-серіалу «Вася і карантин».

Дія нового серіалу розігрується тут і зараз. Головний герой – простий хлопець Вася, який через пандемію змушений сидіти вдома, як і ми з вами. Йому нудно, його тягне до коханої Валі, але дівчина боїться хвороби і не пускає Васю. Їх стосунки під загрозою, що ж буде далі?

Кожна серія – окрема скайп-розмова Васі з коханою, рідними, друзями. І хоча наш герой не покидає чотирьох стін, він потрапляє в безліч кумедних ситуацій…

Режисер і автор сценарію Аркадій Непиталюк і продюсерка Олеся Лук’яненко – позиціонують серіал як інтерактивний. І запрошують до участі акторів. Серіал народжується тут і зараз, і для кожного актора буде придумана окрема роль  – запевняють творці.

«Простоювати в професії не хочеться навіть при карантині, і ми вирішили зняти кіно по скайпу. Адже вдома в самоізоляції можна продовжувати займатися улюбленою справою. Це такий тренінг, передусім для акторів, щоб трошки розім’ятися і заодно розважитися», – вважає Олеся Лук’яненко.

В головних ролях вже знялися відомі актори Дмитро Хом’як і Наталя Кобізька. Також свою участь підтвердили Олена Узлюк, Володимир Кравчук, Юлія Врублевська. Надалі акторський склад тільки поповнюватиметься.

До речі: кожний глядач може стати співавтором сюжетів. Дивіться нові епізоди, залишайте свої коментарі, пишіть реальні розмови по телефону або ситуації, в які може потрапити наш герой – і долучайтесь до серіалу.

Карантинне життя, знайомі всім ситуації, комедійний стиль спілкування героїв, інтерактивна складова – «Вася і карантин» має всі шанси стати найактуальнішим серіалом нинішньої весни.

ЧИТАТИ ЩЕ

«Людина з фотоапаратом»: дивитися онлайн

Короткометражний фільм «Людина з фотоапаратом» переносить глядача у 1990 рік. Українська Республіка стоїть на шляху самоідентифікації. Фотограф з відділу криміналістики Арістах мріє побудувати кар’єру професійного...