В Україні відбудеться світова прем’єра мультфільму “Хоробрі зайці”

Українські глядачі першими у світі побачать мультсеріал на телеканалі ПЛЮСПЛЮС

5 грудня, у суботу, на телеканалі ПЛЮСПЛЮС відбудеться світова прем’єра мультсеріалу для дошкільнят BRAVE BUNNIES/ХОРОБРІ ЗАЙЦІ. Україна стане першою країною, яка побачить анімаційний серіал, метою якого є допомогти дітям у першому досвіді соціалізації,  навчити лояльно приймати відмінності інших та бути сміливими в дослідженні різноманітності навколишнього світу. Найближчі пів року прем’єри відбудуться в таких країнах, як Німеччина, Іспанія, Ізраїль, Австралія та Фінляндія.

Ольга Черепанова, авторка ідеї та креативна продюсерка мультсеріалу, коментує:

«Ми дуже раді, що українські глядачі першими у світі познайомляться з Хоробрими Зайцями саме на телеканалі ПЛЮСПЛЮС. Наша талановита міжнародна команда з великою любов’ю працювала над цим проєктом, щоб зробити його цікавим для дітей із різних куточків світу. У роботі над сценаріями ми консультувалися з психологами, щоб врахувати вікові особливості та інтереси дошкільнят, а також важливі питання їхньої першої соціалізації. У нашому серіалі головні герої зустрінуться з багатьма друзями з різними характерами, але зможуть знайти спільну мову та зіграти в нову гру з кожним». 

ХОРОБРІ ЗАЙЦІ — абсолютно новий розважально-навчальний серіал для дошкільнят.  Він розповідає про допитливих та сміливих брата і сестру Бопа і Бу, які разом зі своєю ЗаЙцеродиною мандрують, досліджуючи свій різноманітний світ і знаходячи нових друзів. Деякі друзі на перший погляд здаються їм зовсім іншими, та вони завжди знаходять ЗаЙцегеніальні ідеї, як подружитися, вигадати нову гру і веселитися разом. Мультсеріал створюється в ко-продукції з іспанською анімаційною студією Ánima. У складі команди – головний режисер Тім Ференбах (Велика Британія) та головний сценарист Джон Ван Брюгген (Канада), які мають величезний досвід роботи з дитячим анімаційним контентом. Візуальний стиль створила відома українська ілюстраторка Анна Сарвіра. Проєкт створюється за підтримки FilmUА Group, ДержКіно та Міністерства молоді і спорту України.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....