Вийшов трейлер фінального сезону серіалу «Батьківщина»

У мережі з’явився трейлер фінального, восьмого за рахунком, сезону серіалу «Батьківщина». Психологічний трилер про офіцера ЦРУ з біполярним розладом вже був неодноразово відзначений професійними нагородами, в числі яких премії «Еммі» і «Золотий глобус».

Серіал розповідає про співробітницю ЦРУ, яка бореться з терористами на території США і за її межами. Головна героїня повинна запобігти катастрофі, паралельно справляючись зі своєю хворобою і проблемами в особистому житті.

В останньому сезоні героїня Клер Дейнс, Керрі Меттісон відновлюється після перебування в російському ГУЛАГу. Її колега Сол (Менді Петінкін) потребує її підтримки як ніколи: новий президент США вимагає припинити війну в Афганістані, а для цього потрібні зв’язки і досвід, які є тільки у Керрі.

Головні ролі в «Батьківщині» зіграли Клер Дейнс, Руперт Френд, Менді Петінкін, Морі Стерлінг і інші актори. Прем’єра першого епізоду восьмого сезону відбудеться 9 лютого.

Виробництвом стрічки займається компанія Showtime. У заключному сезоні серіалу «Батьківщина» буде 12 серій.

Нагадаємо, раніше в мережі з’явився трейлер фільму з всесвіту Marvel «Чорна вдова» зі Скарлетт Йохансон в головній ролі.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....