В одному кліпі показали всіх лауреатів «Оскара» за візуальні ефекти

Ресурс Burger Fiction випустив 11-хвилинний кліп, у якому зібрав візуальні ефекти, що відзначалися премією «Оскар» за всю історію її існування. Відео охоплює фільми за період з 1927 по 2016 роки. У різний час ця премія називалася по-різному («за інженерні ефекти», «за видатні досягнення в художньому оформленні фільму» і «за спецефекти»).

У ролику зустрічаються уривки з «Матриці», «Форреста Гампа», «Термінатора 2: Судного дня», кількох частин «Зоряних воєн», «Кінг-Конга», «Космічної одіссеї: 2001», «Клеопатри», «Початку» і «Екс-машини», яка перемогла в цій номінації в минулому році.

Закінчується кліп нарізкою з п’яти фільмів, які висунуті на цю премію в цьому році: «Глибоководний горизонт», «Доктор Стрендж», «Кубо. Легенда про самурая», «Бунтар Один: Зоряні війни. Історія» і «Книга джунглів». Хто з них отримає статуетку «Оскар» стане відомо в ніч на 27 лютого.

ЧИТАТИ ЩЕ

Кохання з перешкодами: дивитися ромком онлайн

Фільм «Кохання з перешкодами» - це романтична комедія у найкращих французьких традиціях. Вона вийшла на екрани у 2012 році та зібрала позитивні відгуки не лише...