В мережі з’явився перший трейлер фільму Романа Бондарчука «Вулкан»

Опублікований перший трейлер фільму Романа Бондарчука «Вулкан». Картина створювалася спільно Україною і Німеччиною. З українського боку виробництво фільму здійснила кінокомпанія «Татофільм» (продюсерка Олена Єршова) і ГО «Південь» (продюсерка Дар’я Аверченко) за підтримки Держкіно.

За сюжетом, Лукас переживає кризу середнього віку. Він працює перекладачем в офісі ОБСЄ й у складі моніторингової місії вирушає на кордон з Кримом. Cерія дивних збігів залишає Лукаса сам на сам з таємничим та хаотичним всесвітом південного степу, в якому життя здається відірваним від будь-якої структури.

У цих дивних місцях, де люди відшукують щастя у найпростіших, часто ілюзорних речах, де переплелися минуле, сучасне та майбутнє, де кожен день може стати останнім, Лукас починає життя спочатку.

Фільм «Вулкан», який є художнім дебютом режисера Романа Бондарчука, разом з 11 стрічками з різних європейських країн побореться за перемогу в конкурсній програмі «East of the West» 53-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах.

Автори сценарію – Роман Бондарчук, Дар’я Аверченко та Алла Тютюнник.

У 2015-му році кіносценарій «Вулкана» отримав премію Міжнародного літературного «Коронація слова».

Завершення виробництва фільму «Вулкан» заплановане на вересень цього року.

ЧИТАТИ ЩЕ

Кохання з перешкодами: дивитися ромком онлайн

Фільм «Кохання з перешкодами» - це романтична комедія у найкращих французьких традиціях. Вона вийшла на екрани у 2012 році та зібрала позитивні відгуки не лише...