Український серіал «Обручка з рубіном» покажуть в Африці

Українська адаптація корейського серіалу «Обручка з рубіном» – історія двох сестер Анни та Яни про складні переплетення долі, їх взаємини й найбільш несподівані сюжети навколо їхнього життя, продовжує подорожувати світом.

Так, навесні 2020 року серіал був проданий в Африку цифровому супутниковому провайдеру Azam TV, який базується в Танзанії. Вперше український серіал озвучений на суахілі й буде транслюватися в ефірі Azam Media channel, який покриває 8 країн Східної Африки. Угода укладена міжнародним дистрибутором GoQuest Media.

Також серіал «Обручка з рубіном» нещодавно придбав македонський загальнонаціональний мовник Kanal 5. Український серіал продали більш ніж до 30 країн світу – від Європи до Азії та Африки, а його герої говорять різними мовами –в’єтнамською, суахілі, арабською, македонською, грузинською і багатьма іншими.

Важливо зазначити, що корейський формат компанії KBS «Обручка з рубіном» (Ruby Ring) показали в 45 країнах, і скрізь серіал пройшов з високими рейтингами, що ще раз доводить – глядачеві, незалежно від менталітету, мови й території, завжди цікаві сильні історії та якісний контент.

Ірина Черняк, директор департаменту продажів телевізійного контенту «Медіа Групи Україна», директор із закупівлі програмного продукту телеканалу «Україна» зазначає: «Історія успіху нашого серіалу „Обручка з рубіном“ вкотре підтверджує, що неможливого немає, а оригінальний, динамічний сюжет та герої роблять історію зрозумілою широкій аудиторії у всьому світі».

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....