Українські фільми продали на Каннському кіноринку

У рамках кіноринку Marché du Film, що цього року відбувається онлайн, FILM.UA Distribution уклала нові угоди з дистрибуторами з Європи та Північної Америки на продаж прав на українські стрічки «Пульс», «Захар Беркут» та «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила»

Права на показ спортивної драми «Пульс» придбав французький дистрибутор TradeMedia. Території, на яких побачать фільм – Франція, франкомовна Європа та Африка.

Український прокат стрічки мав відбутися в березні, але через пандемію його було відтерміновано на осінь.

Крім того, FILM.UA Distribution уклала угоди з італійською компанією Eagle Pictures Spa щодо продажу всіх прав на історичний екшен «Захар Беркут» та анімаційний фільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила». Ця компанія має багаторічну історію на ринку та величезний досвід, і ми дуже раді цій співпраці.

«Завжди приємно укладати нові угоди, і вдвічі приємно, що в карантин цей процес не зупиняється, – зізнається Євген Драчов, менеджер з міжнародних продажів FILM.UA Distribution. Ми познайомимо світ з драматичною історією української легкоатлетки Оксани Ботурчук у фільмі «Пульс», і ми дуже раді, що першим пунктом у географії фільму, крім України, стане Франція. Два інших проєкти теж надзвичайні – видовищний історичний екшен «Захар Беркут» та чудова казка «Викрадена Принцеса», яка вже об’їздила понад 50 країн світу. Бажаємо глядачам приємного перегляду та радіємо, що пандемія не заважає світовому кінопроцесу».

Нагадаємо, що минулого тижня було також оголошено про продаж прав на історичний екшен «Захар Беркут» до США та Канади. Дистрибутором стала американська компанія Shout Factory. Анімаційний проєкт «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» стала рекордсменом серед українських анімаційних фільмів за світовим прокатом: стрічку побачили в кінотеатрах значної частини Європи, Південної та Центральної Америки, а також в Азії, зокрема в КНР, що стало першим випадком комерційного прокату стрічки українського виробництва в цій країні.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....