Турецький серіал «Жінка» вийде на українські екрани

«1+1» покаже новий турецький серіал «Жінка» про долю головної героїні Бахар, яка втрачає найдорожчу людину та понад усе прагне дізнатись, хто зруйнував її щастя.

У центрі сюжету мелодрами – історія молодої та сильної жінки Бахар, життя якої в один день назавжди змінюється. За невідомих обставин гине її коханий чоловік Сарп, і Бахар залишається сама з двома дітьми – донькою Нісан і сином Доруком. Жінка власними силами пробує відшукати правду про смерть чоловіка та дізнається, що з нею хоче зустрітися рідна матір, яка покинула її 20 років тому, коли Бахар була ще дитиною.

Головні ролі у серіалі виконують актори Озге Озпиринджчи (Бахар), Джанер Джиндорук (Сарп), Шериф Ерол, Кубра Сузгун та інші.

Чи знайде Бахар вбивцю коханого чоловіка та для чого матір хоче повернутися в її життя, дивіться у новій турецькій мелодрамі «Жінка» вже скоро на «1+1».

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....