Sorry, this entry is only available in Ukrainian and rus. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

В останні кілька років турецькі серіали стрімко завоювали популярність у глядачів – таку, що може затьмарити колишню популярність мексиканських та бразильських серіалів. Серед них виділяється, зокрема, новий серіал під назвою “Почуй мене”. Чим він так підкорив глядачів, що у нього за сюжет і чим він може бути цікавим – розповімо у сьогоднішньому огляді.

Про що серіал “Почуй мене”

У сучасному турецькому суспільстві, на жаль, все ще існують класові відмінності – проте для однієї зі шкіл вони не мають жодного значення. Тут навчаються діти з різних за рівнем статків сімей. Головні герої – люди досить забезпечені, і в їхньому житті немає серйозних проблем до того моменту, як син приходить зі школи у синцях. Хто його побив – належить з’ясувати. Тим часом інша сім’я, чиї діти навчаються у тій самій школі, стикається зі своїми труднощами: цього разу джерелом стає вже один із цих дітей.

Серіал – про те, як долати несподівані складнощі та вберегти близьких від небезпек, навіть якщо не одразу стало зрозуміло, звідки саме вони загрожують. А ще – про те, як почути і зрозуміти людину, навіть якщо здається, що вона походить із абсолютно іншого світу.

Цікаві факти

Хоча цей серіал і знято в Туреччині, він став адаптацією зовсім іншого серіалу, знятого в Південній Кореї. Той називається “Прекрасний світ” і відноситься до дорам – особливого формату азіатського кіно.

Сценарист цього серіалу вже раніше займався створенням сюжетів до інших молодіжних турецьких кінострічок. Це були “Серцебиття” та “Вишневий сезон”.

У трейлері до серила показано кілька дивних моментів, яким не знайшли пояснення. Наприклад, в одного з героїв у шафі лежить маска клоуна. Навіщо вона там потрібна – не уточнюється.

Секрет популярності

Чому цей серіал одразу став таким популярним? На це питання немає жодної відповіді. Не останню роль зіграло те, що він виявився “життєвим” – проблеми, показані в ньому, можуть статися з багатьма звичайними людьми, і тому такий сюжет близький глядачеві.

Серіали про підлітків та школу – це окремий жанр. Завдяки тому, що цей серіал став саме таким, він став особливо цікавим та популярним. Школа та інші навчальні заклади – це особливий світ, у якому панує своя атмосфера, її ні з чим не сплутаєш. Можливо, ще й тому “Почуй мене” відразу ж набув популярності – причому не лише серед глядачів цього ж віку, а й серед уже дорослих шанувальників.

Ще одним фактором можна назвати непередбачуваність та нешаблонність сюжету. Глядач не може вгадати, що стане наступним поворотом сценарію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Найкращі серіали в історії

Нові серіали та фільми Нетфлікс – 2022: список популярних кінострічок

10 серіалів, які можна переглянути за вихідні