Стартували зйомки чотирисерійної мелодрами «Рись»

Днями в Києві стартували зйомки серіалу «Рись», спільного проєкту FILM.UA Group і телеканалу «Україна»

В стильному кафе на Подолі були відзняті перші кадри фільму. Потім за традицією режисер проєкту Роман Ткаченко розбив тарілку, що символізує початок зйомок, і побажав команді натхнення і творчих успіхів.

Також режисер розповів про новий фільм:

«Це мелодрама про красиву сильну любов. Для справжніх почуттів не існує ні відстаней, які розділяють закоханих, ні років, проведених поєдинці, ні обставин, що завжди всупереч… Додам, що головна героїня Марина витримає і розлуку, і зраду, але в підсумку знайде щастя…»

У цій історії на першому плані – відносини людей і емоції. Пристрасть, зради, відступництво, прощення і любов – ось основні сюжетні теми.

У головних ролях знімаються актори Анастасія Іванова, Влад Никитюк, Анастасія Цимбалару, Прохор Дубравін та ін.

Зйомки будуть проходити в столиці і області. Серед локацій – Хрещатий парк, заміський дитячий табір і ін. І оскільки головна героїня – лікар-кардіолог, в кадрі буде і клініка: зйомки відбудуться в павільйоні і в реальній лікарні.

Бажаємо творчій групі успіхів і цікавих наснажених змін. Додамо, що прем’єра мелодрами «Рись» відбудеться на каналі «Україна».

Рысь
Рысь

 

Про проєкт:

Вони познайомилися в літньому таборі, коли їм було по 14. Красуня Анька, довжелезний Сашко і Рись. Точніше – Марина Рисєва, але через прізвище і руде волосся Сашко відразу прозвав її Риссю. Трійця не розлучалася все літо. А потім Марина зрозуміла, що закохалася у Сашка. Ось тільки він на той час почав зустрічатися з Анькою. Літо скінчилося, і разом з ним завершилась і ця дружба.

А за десять років Марина, студентка медичного вишу, випадково зустріла своє перше, невдале кохання Сашка. Вони одружилися і були щасливі. Рівно до того моменту, коли в житті Сашка знову не з’явилася Анька, яку він любив всі ці роки. Марина відразу зрозуміла, що боротися немає сенсу. Вона просто зібрала свої речі і пішла.

Марина стала одним з найкращих кардіохірургів країни, зустріла гарного хлопця і вийшла за нього заміж. А через багато років доля знову звела всіх трьох разом….

Режисер-постановник: Роман Ткаченко

Оператор-постановник: Маркіян Канюка

Сценаристи: Надія Комаровська, Олексій Сиволап

Продюсери: Віктор Мірський, Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Олена Малкова, Тетяна Носенко.

В ролях: Анастасія Іванова, Влад Никитюк, Анастасія Цимбалару, Прохор Дубравін, Галина Кобзар-Слободюк, Олександр Попов, Єлизавета Зайцева та ін.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....