Врятувати маму: Почалися зйомки комедії з В’ячеславом Довженко і Віталієм Салієм

Студія «Квартал 95» розпочала зйомки комедійної мелодрами «Врятувати маму», прем’єра якої відбудеться на телеканалі «Україна». Зйомки відбудуться в Києві.

За сюжетом колишні вихованці дитячого будинку через 20 років після закінчення приходять на зустріч випускників. Вони раді бачити один одного, дивуються, хто як змінився. Але на зустріч не приїхала їх улюблена вихователька, яку всі називали Мамою (Ксенія Архангельська). Четверо вихованців: Світлана (Тамара Антропова), її колишній чоловік Костянтин (Олександр Печериця), Дмитро (В’ячеслав Довженко) та Шурик (Віталій Салій) вирішують негайно поїхати до Мами додому, оскільки вона обіцяла бути на зустрічі. Виявляється, в будинку, де вона жила, майже всі квартири продані підозрілій фірмі, а сама вихователька зникла. Герої починають розслідувати справу, щоб дізнатися, хто стоїть за зникненням Мами.

«Зворушлива та добра історія про виховательку та уже дорослих людей, які виросли у дитячому будинку. Глядачів чекає багата на події історія, наповнена пригодами, неочікуваними поворотами та каскадерськими трюками. Будуть флешбеки в минуле життя, які покажуть, як Мама їх виховувала, захищала та любила», – коментує режисер-постановник проекту Андрій Сілкін.

У головних ролях: Тамара Антропова, Олександр Печериця, Віталій Салій, В’ячеслав Довженко, Ксенія Архангельська, Ігор Портянко та інші.

Режисер-постановник – Андрій Сілкін. Оператор-постановник – Олексій Ламах. Креативний продюсер – Олександр Щур. Сценаристи – Сергій Шинкарук, Олександр Староминський, Олексій Павленко. Продюсери – Борис Шефір, Олександр Божков, Наталія Стрибук, Вікторія Корогод.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....