Сестри Сумські відверто розповіли про свого батька-актора

Легендарний актор В’ячеслав Сумський зіграв понад 150 ролей у театрі, отримав заслуженого й народного артиста, та більше пишався тим, що був батьком Наталки Полтавки і Роксолани. У програмі «Ранок з Україною» з ведучими Марією Мельник і Григорієм Германом на каналі «Україна» Ольга та Наталя Сумські розповіли найсокровенніше про свого батька.

Свого тата, народного артиста В’ячеслава Сумського, Наталя й Ольга запам’ятали на сцені. Він грав у Запорізькому та Львівському театрах. А ще писав картини, любив фотографувати та рибалити.

«Він брав з собою на гастролі все приладдя для риболовлі, мені було доручено нести відповідальність за ці снасті, –  пригадала Ольга Сумська в інтерв’ю каналу «Україна» та додала, що вони з сестрою фактично виросли за лаштунками. – Коли тато з мамою були на репетиціях, вони навіть мене у візочку брали з собою до гримерної».

Ольга Сумська з батьком
Ольга Сумська з батьком

До театрального сестри вирішили вступати самі і ніколи не користувались тим, що походять з акторської родини.

«Коли в мене запитали, чи приходжусь я родичкою Сумському В’ячеславу, я відповіла: «Ні, я однофамілиця», – зізналась Наталя Сумська. Та батько радів, що доньки пішли його стопами і пишався їхніми успіхами. – Я навіть не знала, що мені присвоїли звання заслуженої артистки. Тато перший приніс цю газетку, йшов і плакав».

В’ячеслав Сумський виховав чотирьох онуків, а старшу доньку Ольги – Антоніну – винянчив буквально з пелюшок. Напівжартома називав Ольгу кар’єристкою, та коли донькам була потрібна підтримка – завжди ставав на їхню сторону. А ще навчив найголовнішого – любові до обраної професії та віри в свої сили.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....