Серіал «Швидка»: новий сезон вийде на екрани 9 листопада

9 листопада о 19:00 на телеканалі НЛО TV стартує новий сезон ситкому «Швидка». Ще більше екшену, більше якісного гумору, більше несподіваних сюжетних поворотів.

«У наших проєктах ми завжди говоримо про важливе з гумором. «Швидка» – не виняток. Хочемо в черговий раз привернути увагу до наших медиків, яким чи не найважче у цей складний для країни і світу час, і підтримати їх легким гумором», – директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

Крім того, в новому сезоні з’явиться секретний персонаж, про якого творці поки нічого не розповідають. Єдине, що відомо, що його зіграв актор Сергій Петько.

«Новий сезон вас точно здивує! Ми провели титанічну роботу над сценаріями, посилили і без того чудову сценарну групу новими, талановитими авторами. Звичайно, не обійшлося без складнощів – підготовка до зйомок вперше проводилася онлайн, а сам знімальний процес довелося перенести на два місяці. Пандемія сильно ускладнила нам життя. Проте на зйомках, як завжди, панувала дуже тепла атмосфера і була маса веселих історій», – діляться режисер-постановник серіалу Олександр Богданенко та продюсер В’ячеслав Дергачов.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....