Sorry, this entry is only available in Ukrainian and rus. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Нещодавно на Netflix вийшов новий серіал із російськими субтитрами. Він носить назву “Пісочний чоловік”, і відразу ж після виходу про нього активно заговорили. Як це завжди буває у таких випадках, думки розділилися: хтось вважає, що його просто необхідно подивитися, хтось – що цього не варто робити, витрачаючи на новинку свій час. Чи насправді треба дивитися його, про що цей серіал і що це за жанровою приналежністю?

Сюжет та актори

“В обіймах Морфея” – напевно ви хоч раз чули цей вислів. Це означає, що людина міцно спить. І ось цей древній король сну Морфей потрапляє в полон до якогось магу – чи просто окультисту. Божество проводить там кілька десятків років, роблячи спроби втечі, які з року в рік залишаються безуспішними.

Проходить близько 70 років, перш ніж володарю світу снів вдається втекти. Але це не буде так просто, як здається. До того ж виявляється, що за ці роки світ змінився практично до повної невпізнанності – все ж таки минуло майже століття. Та й сам Морфей теж відчутно змінився і втратив силу, яку колись мав. Скільки він втратив – він має зрозуміти. А ще йому належить відновити ту силу, яка в нього була до того, як він потрапив у полон до чаклуна – або тому, хто прагне їм здаватися.

Грає Морфея тут актор Том Старрідж. Родеріка Берджесса, що захопився окультизмом і зміг захопити давнє божество – Чарлз Денс. Сам серіал знято за однойменним коміксом відомого автора Ніла Геймана.

Жанр

На сайтах, присвячених кіно, його зараховують одночасно до бойовиків, жахів та драми.

Чи варто дивитися серіал Пісочна людина

Якщо ви шанувальник драматичних серіалів, подібних до цього, то його однозначно варто подивитися. Якщо ж вам звичніше інше кіно з більш легким сюжетом – можна зупинити свій вибір на чомусь іншому.

Також цей серіал гідно оцінять шанувальники творчості Геймана. Так, звичайно, комікси та екранізація відрізняються іншою іншою навіть сильніше, ніж книга і екранізація. Але так навіть тим, хто прочитав оригінальний комікс, буде цікавіше дивитися – особливо якщо глядач виявиться особливо уважним і помічатиме всі відмінності між розповіддю самого Геймана і фільмом, який зробили з цього коміксу сценаристи.

Взагалі екранізувати комікс – досить оригінальний та незвичайний підхід, особливо для глядачів, які звикли до класичного варіанту – екранізації текстових творів.

Є елементи фільмів жахів, тому якщо ви не шанувальник даного жанру, то краще все-таки не дивитися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Найкращі серіали в історії

Нові серіали та фільми Нетфлікс – 2022: список популярних кінострічок

10 серіалів, які можна переглянути за вихідні