Рассел Кроу розповів про актуальність “Безжального” і поганий сценарій “Гладіатора”

В рамках промо-туру екшн-трилера “Безжальний”, лауреат премії “Оскар” Рассел Кроу став гостем вечірнього ток-шоу Джиммі Феллона, де вони обговорили не лише гучну новинку прокату, а й культового “Гладіатора”, що вийшов рівно 20 років тому.

У трилері “Безжальний” легендарний австралійський актор зіграв загадкового Чоловіка, який в автомобільному заторі не порозумівся із заклопотаною матір’ю-одиначкою Рейчел і вирішив продемонструвати дівчині, яким може стати найгірший день у житті.

Джиммі Феллон зізнався Расселу, що знайшов головного героя “Безжального” по-справжньому лякаючим: “Вже за перші 3 хвилини фільму я зрозумів, що з цим хлопцем краще не мати нічого спільного”, і запитав у Кроу, чим його зацікавив цей проект.

Рассел розповів, що знайшов сценарій неймовірно актуальним: “На поверхні цей фільм виглядає таким собі типовим представником жанру, але насправді він точно б’є в нерв сьогоднішнього дня. Ми знаходимося в тій епосі, коли люди з різними точками зору абсолютно втратили здатність вести важливий розмова і втратили здатність вибачатись в принципі”.

“І коли хто-небудь дозволяє подіям свого життя позбавити його всього людського, і починає діяти проти інших людей – це по-справжньому лякає”, – продовжив актор.

Крім того, на шоу торкнулися і успіху епічного “Гладіатора”, який відсвяткував цієї весни 20 років з моменту виходу в прокат. Рассел Кроу розповів, що успіх “Гладіатора” – це сума дуже багатьох складових, адже початковий сценарій був абсолютно жахливий: “Продюсер фільму не знав, що я вже зміг дістати драфт сценарію і сам не давав мені можливості побачити текст, зате покликав на зустріч з Рідлі Скоттом “. Актор погодився на зустріч, був захоплений масштабним баченням режисера і дав згоду на зйомку. Кроу підкреслив заслугу всієї команди і найсильнішого каста фільму, в якому зіграли Конні Нільсен, Хоакін Фенікс, Джимон Хонсу і багато інших чудових артистів. “У підсумку “Гладіатор”став фільмом року і його пам’ятають до сих”, – підкреслив актор, який виграв премію “Оскар” за роль Максимуса.

Новий трилер з Расселом Кроу – “Безжальний” стане перший наймасштабнішим релізом в світовому прокаті після тривалого карантину. Дата прем’єри в Україні – 16 липня.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....