Рись: прем’єра серіалу відбудеться 20 вересня

У неділю, 20 вересня, о 17:00 на каналі «Україна» відбудеться прем’єра нової 4-серійної мелодрами «Рись», спільного проєкту FILM.UA Group і телеканалу «Україна».

Ця трійка познайомилася в дитячому таборі – красуня Анька, довготелесий Сашко і Марина, яку через руде волосся прозвали Риссю. Марина зрозуміла, що любить Сашку занадто пізно – хлопець уже почав зустрічатися з Анькою. Але дружба цієї трійки закінчилася разом із закінченням літа.

Через десять років Марина і Сашко знову зустрілися. Пара одружилася і жила щасливо рівно до того моменту, поки на горизонті знову не з’явилась Анька, яку хлопець кохав усі ці роки. Марина спокійно зібрала свої речі і пішла. Згодом вона стала визнаним кардіохірургом, зустріла прекрасного хлопця і вийшла за нього заміж. Але через багато років доля знову звела трьох разом.

Роль Марини виконала акторка Анастасія Іванова. Дівчина зізнається, що дуже чекає прем’єру картини і називає проєкт «Рись» абсолютною магією. У любовний трикутник разом з героїнею Анастасії також потраплять персонажі Влада Нікітюка та Анастасії Цимбалару. Крім того, в картині знялися Прохор Дубравін, Галина Кобзар-Слободюк, Олександр Попов й інші популярні артисти.

Рысь
Рысь

Зйомки картини повинні були проходити ще навесні, але через карантин їх довелося перенести на літо. І в цьому особлива вдача, каже режисер-постановник фільму Роман Ткаченко, адже групі вдалося зняти красиві літні кадри.

«Ця мелодрама про красиве сильне кохання… Марина переживе і розлуку, і зраду, але в підсумку знайде щастя, – каже режисер. Оскільки головна героїня стає кардіохірургом, то окремі сцени знімали в клініці. – Було непросто технічно, оскільки знімати процес з документальною точністю ми не могли. Але знайшли вихід з цієї ситуації і впоралися дуже гідно».

Оператор-постановник – Маркіян Канюка. Сценаристи – Надія Комаровська, Олексій Сиволап. Продюсери: Віктор Мірський, Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Олена Малкова, Тетяна Носенко. Виробництвом картини займалися компанія FILM.UA Group і телеканал «Україна». Зйомки проходили в Києві та Київській області влітку 2020 року.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....