Проект «Вторгнення» (Insiders): дивитися онлайн

Багатосерійний проект «Вторгнення» (Insiders) почав свою історію в 2014 році. Тоді вийшла серія про підкорення сталінської висотки в Києві за адресою вул. Хрещатик, 25. У цій стрічці ведучий Дмитро Громов нелегально пробирається на об’єкт висотою близько 85 м. Після цього так само були показані вмираючі заводи «Арсенал» і «Більшовик», найбільше в Україні бомбосховище, розраховане на 4,8 тис чоловік, Південний міст, який є найвищим в Україні, підземна річка Клов, а також занедбані тунелі столичного метро.

Однак географія екстремальних експедицій авторів цього фільму не обмежувалася Києвом. Окремі серії проекту «Вторгнення» (Insiders) присвячені законсервованому вугільному заводу в Черкаській області, а також Чорнобильській зоні відчуження.

Під час кожної експедиції ведучий проекту «Вторгнення» (Insiders) знаходить унікальні локації, розповідає про історію та цікаві факти цих локацій, а також по-справжньому ризикує життям заради того, щоби показати недоступне.

«Доводиться спускатися по кволим сходам в глибокі колодязі, підніматися на найвищі точки дахів, мостів та вишок за зовнішніми конструкціями, сплавлятися по підземним річках, і часто – без страховки…», – відзначають творці проекту «Вторгнення» (Insiders).

Автор і ведучий проекту: Дмитро Громов

Режисер і оператор: Ангел Ангелов

Продюсер і творець візуальних ефектів: Микита Стрижевський

Композитор: Артем Бабурін

ЧИТАТИ ЩЕ

Кохання з перешкодами: дивитися ромком онлайн

Фільм «Кохання з перешкодами» - це романтична комедія у найкращих французьких традиціях. Вона вийшла на екрани у 2012 році та зібрала позитивні відгуки не лише...