Прем’єру серіалу «Мавки» заплановано на кінець листопаду

У понеділок, 23 листопада, о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра перших серій 16-серійної детективної мелодрами «Мавки» виробництва кінокомпанії Star Media і каналу «Україна». У центрі історії – невелике містечко з незвичайною назвою Мавки, на стажування в управління поліції якого відправляють практикантку Кіру Задорожню. Та чи справді дівчина приїхала сюди тільки працювати?

Для Олега Кравченка, який очолює місцевий відділ поліції, стає неприємним сюрпризом те, що стажер Кіра – дівчина явно з багатої сім’ї. У Олега та Кіри стосунки не складаються з першого дня знайомства. Чоловік розуміє, що в житті Кіри є якась таємниця, яка і привела її в Мавки. І з цією таємницею, так чи інакше, пов’язаний місцевий чиновник, багач і благодійник Віктор Шинкар.

Роль ефектного стажера Кіри виконала акторка Аліна Ланіна. За словами артистки, її героїня зовсім не схожа на поліцейських, з якими ми звикли стикатися в звичайному житті.

«У неї інший зовнішній вигляд, поведінка і ставлення до професії. Кіра поводиться, як типова столична штучка з жорстким характером. За правилами, вона повинна спочатку пройти практику і тільки після цього у неї з’являється право займатися власними розслідуваннями. Однак моя героїня не з тих, хто буде чогось чекати – вона одразу береться за свою справу», – каже акторка.

Розкривати злочини, які відбуваються в місті, буде ціла команда професіоналів. Всі актори вникали в тонкощі професій своїх героїв. Наприклад, акторка Олена Світлицька, яка зіграла судмедексперта Анжелу, зізналась, що під час підготовки до ролі навіть прочитала цілий підручник з цієї спеціальності.

«Коли я отримала цю роль, дуже зраділа, – зізнається Олена Світлицька. – Розуміла, що вона з абсолютно новими фарбами в моїй акторській кар’єрі, і мені належить дізнатися багато цікавого та нового в галузі медицини. Готуючись до ролі, мені навіть довелося прочитати цілий посібник судмедекспертів, за яким навчаються студенти цієї спеціальності. Скидала нашому режисеру Валерію Ібрагімову ознаки, за якими можна відрізнити, внаслідок чого настала смерть людини – наприклад, різницю між задухою і повішенням. Загалом працювати над цим проєктом було дуже цікаво».

Крім професійної діяльності героїв, у серіалі розкриються і їхні особисті переживання. Сімейні проблеми, взаємини з колегами та історії, які розгортаються в містечку Мавки, не залишать глядачів байдужими.

Також ролі в картині виконали Андрій Чадов, Костянтин Войтенко, Яків Кучеревський, Артур Ваха й інші актори.

Режисер-постановник серіалу – Валерій Ібрагімов. Оператор-постановник – Андрій Кущ-Шевальов. Продюсери – Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Вікторія Корогод, Олексій Терентьєв, Влад Ряшин. Виробництвом фільму займалися канал «Україна» і кінокомпанія Star Media. Зйомки детективу проходили в Києві та Київській області у 2019 році.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....