Представлена розкішна колекція суконь в стилі героїнь казок Disney

Австралійський модний бренд «Paolo Sebastian» під керівництвом головного дизайнера Пола Васильєва випустив неймовірну колекцію, натхненну казками Disney. Ця колекція розкішних суконь на весну / літо 2018 року пропонує дівчатам відчути себе справжнісінькими красунями-принцесами.

Як можемо простежити з ілюстрацій в стилі Disney, фотосесій в образах маленьких принцес і навіть стилізованих весільних церемоній, діснейоманія залишається такою ж сильною, як і була.

Колекція під назвою «Once Upon A Dream» (Одного разу в мрії), представлена на недавньому показі моди в Аделаїді, складається з 34 суконь. Вона віддає дань поваги історіям та персонажам, які захопили серця цілих поколінь.

Казкові ансамблі дарують відчуття того, що ти не просто дівчина, а Бель, Попелюшка, Спляча красуня чи Білосніжка. Вони чарують романтичними силуетами, ніжним французьким мереживом, легкими тканинами. Більшість суконь прикрашені мерехтливим камінням та елегантною ручною вишивкою. Складно навіть уявити, скільки праці, часу і любові до своєї справи вкладено в кожен сантиметр цього витвору мистецтва.

Головний дизайнер лейблу 27-річний Пол Васильєв навчився шити ще в дитинстві. Цьому його навчала бабуся. І хоч ідея створення образів на основі героїнь Disney не нова в індустрії моди, саме йому вдалось створити щось справді нереальне. Сьогодні його унікальні проекти та якість пошиття дозволили говорити про культову роль в модній індустрії Австралії.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....