З’явився трейлер драми «Дика природа» з Джейком Джилленголом

У мережі опублікували трейлер сімейної драми «Дика природа» з Джейком Джилленгол і Кері Малліган в головних ролях. Ролик з’явився на YouTube-каналі компанії IFC Films, яка займається дистрибуцією стрічки.

Останньою роллю Джилленгола була робота у фільмі «Покровом ночі», а Малліган недавно знялася в картині «Суфражистки».

Картина стала режисерським дебютом актора Пола Дано ( «Війна і мир», «Полонянки»). А її прем’єра відбулася на Каннському фестивалі в секції «Тиждень критики».

Дія фільму розгортається в Америці 1960-х років. У центрі сюжету – історія розвалюється сім’ї. Джилленхол і Малліган грають батьків 14-річного хлопчика на ім’я Джо, які розуміють, що більше не можуть бути разом.

Батько втрачає роботу і їде боротися з лісовими пожежами, залишивши дружину і сина. Героїня Малліган заводить нового залицяльника і хоче знову знайти себе, намагаючись поєднувати особисте життя з материнськими обов’язками.

В основі фільму лежить однойменний роман письменника Річарда Форда, який вийшов в 1990 році. Над адаптацією сценарію працювала Зої Казан. Також в картині знялися Ед Оксенбульд, Зої Маргарет Коллетти і Білл Камп.

В український прокат фільм виходить 25 жовтня.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....