Пол Дано і Бенісіо дель Торо втекли з в’язниці в трейлері фільму «Втеча з Даннемора»

Канал Showtime опублікував трейлер майбутнього міні-серіалу «Втеча з Даннемора». Режисером проекту призначений Бен Стіллер. Головні ролі в серіалі виконали актори Бенісіо Дель Торо і Пол Дано. Сценарієм займаються Бретт Джонсон з «Божевільних» і Майкл Толкін, який працював пекло фільмом «Гравець».

За основу сюжету взята реальна історія втечі з в’язниці Клінтон в містечку Даннемора північній частині штату Нью-Йорк, що сталася влітку 2015 року. Двом ув’язненим вдалося втекти з в’язниці суворого режиму в Даннемора, і ніхто не міг пояснити, як їм це вдалося.

«Ми дуже хочемо розповісти цю історію, показавши людські якості всіх головних героїв. Так, наша історія буде про втечу з в’язниці, але, насправді, це історія людських відносин », – зізнався Стіллер.

Дія розгортається навколо двох злочинців, засуджених за вбивство, – Річарда Метта і Девіда Сует. Вони планують втечу з в’язниці, і допомагає їм у цьому співробітниця тюремної швейної майстерні, яка вступає в сексуальний зв’язок з обома злочинцями. Метт був засуджений до 25 років в’язниці за вбивство свого боса, а Сует відбував довічне покарання – він застрелив заступника шерифа.

Прем’єра серіалу запланована на 18 листопада 2018 року.

ЧИТАТИ ЩЕ

Mom beats me: what to do

Family relationships between parents and children can be complex and sometimes confusing. Sometimes situations arise in families when children face physical punishment from their parents....